Pasaulio buriavimo taurės finale – įspūdinga V. Andrulytės pergalių serija

Lietuvos buriuotoja Viktorija Andrulytė šeštadienį surengė įspūdingą pasirodymą Marselyje (Prancūzija) vykstančiame pasaulio buriavimo taurės finale. Ji laimėjo visus tris vykusius plaukimus ir atsidūrė visiškai per žingsnį nuo čempionės titulo.

Viktorija Andrulytė laimėjo visus tris vykusius plaukimus ir atsidūrė visiškai per žingsnį nuo čempionės titulo.<br> Organizatorių nuotr.

2019-06-08 21:32

Dėl smarkaus vėjo atšaukus penktadienio plaukimus, V.Andrulytė nepaliko varžovėms vilčių trijuose iš eilės plaukimuose šeštadienį. Lietuvė buvo greičiausia septintajame, aštuntajame ir devintajame plaukimuose.

Iš viso jos sąskaitoje – 10 baudos taškų (atmetus prasčiausią rezultatą).

Antroje vietoje esančios baltarusės Tatjanos Drozdovskajos sąskaitoje – 28 baudos taškai. Trečia yra kroatė Elena Vorobeva (30 b. tšk.).

Šioje klasėje varžosi tik aštuonios buriuotojos. Sekmadienį varžybos baigsis medalių lenktynėmis.