Ž.Savickas užsitikrino kelialapį į pasaulio čempionato finalą

Lietuvos stipruolis Žydrūnas Savickas užsitikrino kelialapį į Los Andžele (JAV) vykstančio pasaulio galiūnų čempionato (World's Strongest Man) finalą.

Ž.Savickas pernai pasaulio čempionate Kinijoje užėmė antrąją vietą.<br>D.Umbraso nuotr. iš archyvo

ELTA ir lrytas.lt inf.

2014-03-25 10:55, atnaujinta 2018-02-15 03:39

38 metų lietuvis ketvirtojoje atrankos grupėje po penkių rungčių iš šešių užima pirmąją vietą. Žydrūnas turi 25,5 taško ir žemiau antrosios vietos nebenukris. Antrąją ir trečiąją vietas užimantys britai Laurence'as Shahlaei ir Markas Felixas nuo lietuvio atsilieka atitinkamai 4 ir 8 taškais.

Atrankos varžybose dalyvauja 30 galiūnų, suskirstytų į penkias grupes. Į penktadienį ir šeštadienį vyksiantį finalą pateks 1-2 vietas grupėse užėmę galiūnai.

Ž.Savickas pernai pasaulio čempionate Kinijoje užėmė antrąją vietą. Nugalėjo amerikietis Brianas Shaw.