Pirmieji olimpiniai dziudo imtynių aukso medaliai keliauja į Braziliją bei Rusiją (komentarai)

„Jaučiuosi neįtikėtinai nuostabiai. Šis medalis reiškia labai daug. Visada įsivaizdavau tokią situaciją ir to tikėjausi. Mano medalis rodo, kad Rusijos dziudo ir visas sportas turi būti numeris vienas pasaulyje“, - teigė A. Galstyanas.

Vyrų varžybų svorio kategorijos iki 60 kg auksą iškovojo Rusijos atletas A. Galstyanas, finale vos per 40 sek. susitvarkęs su planetos vicečempionu japono Hiroakiu Hiraoka, kuriam atiteko sidabras.<br>Reuters

Jul 28, 2012, 9:26 PM, atnaujinta Mar 17, 2018, 6:41 PM

Istorinį pirmąjį Brazilijai olimpinį aukso medalį dziudo imtynėse iškovojo Sarah Mendez, šeštadienį svorio kategorijos iki 48 kg finale įveikusi čempionės titulą ginusią rumunę Aliną Dumitru.

Bronzos medaliai įteikti vengrei Eva Csernoviczki bei belgei Charlinei van Snick.

Vyrų varžybų svorio kategorijos iki 60 kg auksą iškovojo Rusijos atletas Arsenas Galstyanas, finale vos per 40 sekundžių susitvarkęs su planetos vicečempionu japono Hiroakiu Hiraoka, kuriam atiteko sidabras.

„Pastaruosius ketverius metus dirbau labai daug, todėl nesu patenkintas medalio spalva. Tačiau aš padariau viską, ką galėjau“, - teigė H. Hiraoka.

Antrosiose žaidynėse bronzos medaliu tenkinosi pasaulio čempionas Rišodas Sabirovas iš Uzbekistano, o antrasis bronzos medalis atiteko brazilui Felipei Kitadai.