Šaro auklėtiniai ir vėl neišvengė konfliktų, o „Fenerbahce“ atsitiesė po žeminančio pralaimėjimo

2024 m. spalio 17 d. 20:18
Ketvirtasis Eurolygos turas prasidėjo Šarūno Jasikevičiaus ir jo treniruojamos Stambulo „Fenerbahce“ (3/1) pasiekta pergale 78:71 (15:16, 23:15, 20:16, 20:24) išvykoje prieš Berlyno ALBA (1/3).
Svečiai iš Turkijos rungtynes pradėjo itin lėtai. Per pirmąsias penkias žaidimo minutes pataikė tik po vieną baudos ir dvitaškio metimą, tačiau vėliau Š.Jasikevičiaus kariauna pradėjo tritaškių lietų.
Per likusias 15 minučių pirmoje rungtynių pusėje „Fenerbahce“ krepšininkai pataikė net 10 tritaškių ir ilgąją pertrauką pasitiko pirmaudami 38:31.
Antroje rungtynių pusėje Šaro auklėtiniai greitai susikūrė dviženklį pranašumą ir iki rungtynių pabaigos laikydami svarią persvarą šventė pergalę.
Tiesa, Stambulo ekipos rungtynėse ir vėl neapsieita be incidento. Likus rungtyniauti 45 sekundes Timas Schneideris itin grubiai nugriovė Artūrą Žagarą.
Latviui skausmo perkreiptu veidu gulint ant parketo ALBA žaidėjas dar praeidamas piktai pasakė kelias pastabas. Toks elgesys itin nepatiko Nigelui Hayesui-Davisui, kuris priėjęs prie T.Schneiderio paprasčiausiai numetė varžovą ant žemės. Laimei incidentas į didesnes muštynes neperaugo ir teisėjams užteko krepšininkus apdovanoti nesportinėmis pražangomis.
Nugalėtojus į pergalę vedė Nicolo Melli, kuris per 21 minutę pelnė 12 taškų (3/3 dvit., 2/3 trit.), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 19 naudingumo balų.
ALBA: Martinas Hermannssonas ir Matteo Spagnolo po 13, Louisas Olinde ir Trevionas Williamsas po 12.
„Fenerbahce“: Nigelis Hayesas-Davisas 14, Wade‘as Baldwinas 13, Nicolo Melli ir Tarikas Biberovičius po 12.
Berlyno klubas praėjusiame ture 84:79 įveikęs Vilerbano ASVEL iškovojo pirmąją pergalę šiame sezone ir rikiuojasi 17-oje pozicijoje.
Š.Jasikevičiaus auklėtiniai antradienį savų žiūrovų akivaizdoje patyrė žeminantį pralaimėjimą. Stambulo klubas namuose 57:76 neprilygo Belgrado „Crvena zvezda“ ekipai.
Su 3 pergalėmis savo sąskaitoje „Fenerbahce“ rikiuojasi 2-oje pozicijoje.
Praėjusiame sezone abu kartus pergalę šventė Stambulo klubas.