ALBA pasiekė pirmąją pergalę Eurolygoje

2024 m. spalio 15 d. 20:15
Berlyno ALBA (1/2) antradienį pagaliau atsidarė pergalių sąskaitą Eurolygoje. Albatrosai namuose 84:79 (20:13, 16:23, 28:18, 20:25) įveikė Vilerbano ASVEL (1/2) krepšininkus.
Nesustabdomas puolime nugalėtojų gretose buvo Martinas Hermannssonas.
Islandas per 25 minutes pelnė 21 tašką (4/6 dvit., 3/4 trit., 4/4 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo ir surinko 20 naudingumo balų.
Trevionas Williamsas prie pergalės pridėjo 12 taškų (2/4 dvit., 1/4 trit., 5/8 baud.), 11 atkovotų kamuolių, 6 rezultatyvius perdavimus, 3 klaidas ir 19 naudingumo balų.
Vilerbano ekipos gretose išsiskyrė Theo Maledonas, kuris per 27 minutes surinko 17 taškų (3/5 dvit., 1/5 trit., 8/10 baud.), 7 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus, 3 klaidas ir 22 naudingumo balus.
ALBA: Martinas Hermannssonas 21, Matteo Spagnolo 16, Trevionas Williamsas 12.
ASVEL: Theo Maledonas 17, Parisas Lee 16, Nealas Sako 12.
Praėjusiame sezone paskutinėje vietoje finišavusi ALBA šiuo metu taip pat rikiuojasi paskutinėje vietoje. Albatrosai Eurolygos sezoną pradėjo pralaimėjimais Atėnų „Panathinaikos“ ir Vilerbano ASVEL ekipoms.
ASVEL krepšininkai startavo nusileisdami Tel Avivo „Maccabi“, tačiau vėliau palaužė Bolonijos „Virtus“ ekipą.
Praėjusiame sezone tarpusavio dvikovose abu kartus pergales šventė išvykoje žaidusi komanda.