Prakeiksmas tęsiasi: Š. Jasikevičius ir vėl liks be Eurolygos trofėjaus – į finalą žengė M. Grigonis

Šarūnui Jasikevičiui ir toliau nepavyks kaip treneriui laimėti Eurolygos trofėjaus. Lietuvio treniruojama Stambulo „Fenerbahce“ pusfinalyje liko supančiota puolime ir 57:73 (13:22, 23:16, 14:18, 7:17) pripažino Mariaus Grigonio bei Atėnų „Panathinaikos“ pranašumą.

„Panathinaikos“ – „Fenerbahce“<br>AFP/Scanpix nuotr.
„Panathinaikos“ – „Fenerbahce“<br> AP/Scanpix nuotr.
„Panathinaikos“ – „Fenerbahce“<br>lrytas.lt koliažas
Marius Grigonis<br>G.Bitvinsko nuotr.
Šarūnas Jasikevičius<br>G. Šiupario nuotr.
Daugiau nuotraukų (9)

May 24, 2024, 6:00 PM, atnaujinta May 24, 2024, 9:43 PM

Rungtynės turėjo prasidėti 19 valandą, tačiau mačas buvo nukeltas iki 19.26 val.

Tikslios priežasties Eurolyga neįvardijo, tačiau arenos pranešėjai paskelbė, kad mačo pradžia pavėlinama dėl saugumo.

Galiausiai prasidėjus rungtynėms kur kas sėkmingiau startavo Ergino Atamano auklėtiniai. „Panathinaikos“ krepšininkai pelnė pirmuosius 12 mačo taškų ir privertė Š.Jasikevičių prašyti minutės pertraukėlės.

Lietuvio pastabos auklėtiniams davė vaisių ir „Fenerbahce“ krepšininkai iš lėto mažinę atsilikimą ilgąją pertrauką pasitiko turėdami 2 taškų deficitą – 36:38.

Bus papildyta...

Šį sezoną tarpusavio dvikovose komandos pasidalijo po vieną pergalę. „Fenerhbace“ Turkijoje laimėjo 83:69, „Panathinaikos“ Graikijoje – 74:63.

Reguliariajame sezone „Panathinaikos“ užėmė 2-ąją vietą, o atkrintamosiose varžybose 3:2 palaužė Tel Avivo „Maccabi“.

Stambulo klubas finišavo 6-oje pozicijoje, tačiau nepaisant neturėto namų aikštės pranašumo, ketvirtfinalio serijoje 3:2 nugalėjo „Monaco“ ekipą.