EUROLYGA

NBA Rytų konferencijos finalas prasidėjo pratęsimo drama

Pirmąjį žingsnelį NBA finalo link žengė „Boston Celtics“ ekipa. Naktį iš antradienio į trečiadienį vykusiose rungtynėse Bostono klubas savų sirgalių akivaizdoje pergalingai pradėjo Rytų konferencijos finalo seriją.

„Boston Celtics“ ekipa pergalingai pradėjo NBA Rytų konferencijos finalą.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

May 22, 2024, 7:23 AM, atnaujinta May 22, 2024, 7:26 AM

„Celtics“ po pratęsimo pareikalavusios kovos 133:128 (34:31, 30:33, 30:29, 23:24, 16:11) palaužė „Indiana Pacers“ krepšininkus ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 1:0.

Nors aikštės šeimininkai priekyje buvo didžiąją rungtynių dalį, bet ketvirtojo kėlinio pabaigoje didesnius šansus laimėti akistatą turėjo „Pacers“.

Tiksint paskutinėms ketvirtojo kėlinio sekundėms svečiai turėjo trijų taškų pranašumą 117:114, bet likus žaisti 9 sekundes tolimu metimu žiūrovus iš savo vietų pakėlė rezultatą išlyginęs Jaylenas Brownas.

Papildomų penkių minučių metu labiausiai spindėjo Jasono Tatumo žvaigždė.

„Celtics“ lyderis vien per pratęsimą pelnė 10 taškų ir atvedė aikštės šeimininkus į pirmąją pergalę NBA Rytų konferencijos finale.

Būtent J.Tatumas ir buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose. Jis pasižymėjo įmesdamas 36 taškus, atkovodamas 12 kamuolių ir atlikdamas 4 rezultatyvius perdavimus.

„Pacers“ gretose išsiskyrė Tyrese'as Haliburtonas. Jis įmetė 25 taškus.

Antrosios serijos rungtynės naktį iš ketvirtadienio į penktadienį vėl bus žaidžiamos Bostono mieste.

„Boston Celtics“: Jaysonas Tatumas 36, Jrue Holiday 28, Jaylenas Brownas 26.

„Indiana Pacers“: Tyrese'as Haliburtonas 25, Pascalis Siakamas 24, Mylesas Turneris 23.