L. Jamesui ir „Lakers“ Denverio klubas tapo siaubu – nenugali jo dešimtą kartą iš eilės

NBA čempionato atkrintamosiose kovose titulą ginantis „Denver Nuggets“ klubas iš mūšių dėl lygos aukso žiedų stumia lauk LeBroną Jamesą ir „Los Angeles Lakers“.  Denveris pirmadienį savo arenoje po lemiamo metimo su sirena 101:99 (24:28, 20:31, 25:20, 32:20) parklupdė Los Andželą ir serijoje iki keturių pergalių Vakarų konferencijos ketvirtfinalyje pirmauja 2:0.

LeBronas Jamesas su „Lakers“ jau dešimtą mačą iš eilės negali įveikti „Denver Nuggets“.<br> AFP/Scanpix nuotr.

Apr 23, 2024, 8:15 AM, atnaujinta Apr 23, 2024, 8:18 AM

Jei „Nuggets“ čempionate savo konferencijoje užėmė antrąją vietą, tai „Lakers“ į ketvirtfinalius pateko po sėkmingai įveiktų įkrintamųjų akistatų.

„Lakers“ šioje dvikovoje pirmavo visą mačą ir net turėjo itin solidžią persvarą – 75:55.

Tačiau tuomet šeimininkai pradėjo mažinti prarają, ketvirto kėlinio pradžioje prisivijo iki 91:97, o likus grumtis minutę Michaelas Porteris tolimu metimu išlygino rezultatą 95:95.

Tikslint paskutinėms sekundėms rezultatas buvo 99:99 ir savo metimo nepataikė L.Jamesas. Kamuolį likus 12 sek. gavęs Jamalas Murray’us išlaikė iki paskutinės sekundės ir su sirena pataikė dvitaškį metimą.

Trečiasis serijos mačas įvyks Los Andžele.

Nugalėtojams praėjusio sezono geriausias NBA reguliaraus sezono krepšininkas serbas Nikola Jokičius surinko trigubą dublį – per 41 minutę pelnė 27 taškus (7/12 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 7/7 baudų metimų), atsikovojo 20 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Svečių gretose arti trigubo dublio buvo L.Jamesas – per 38 minutes įmetė 26 taškus (6/13 dvitaškių, 3/6 tritaškių, 5/7 baudų metimų), atsikovojo 8 kamuolius ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

„Nuggets“ laimėjo jau dešimtąją iš eilės akistatą prieš „Lakers“, įskaitant ir keturis mūšius praėjusio sezono atkrintamosiose dvikovose.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 27 (20 atk. kam., 10 rez. perd.), Michaelas Porteris 22 (9 atk. kam., 6/10 tritaškių), Jamalas Murray'us 20 (0/5 tritaškių, 5 rez. perd.), Aaronas Gordonas 14.

„Lakers“: Anthony Davisas 32 (11 atk. kam., 14/18 dvitaškių), LeBronas Jamesas 26 (8 atk. kam., 12 rez. perd., 3/6 tritaškių), D'Angelo Russellas 23 (7/11 tritaškių, 6 rez. perd.).