„Heat“ užsitikrino paskutinį kelialapį į NBA atkrintamąsias varžybas

„Miami Heat“ NBA Rytų konferencijoje iškovojo paskutinį kelialapį į atkrintamąsias varžybas, kuriose pakartos praėjusio sezono konferencijos finalo seriją.

„Heat“ užsitikrino paskutinį kelialapį į atkrintamąsias varžybas<br> Zuma/Scanpix nuotr.

Apr 20, 2024, 7:43 AM, atnaujinta Apr 20, 2024, 7:46 AM

Majamio klubas lemiamose įkrintamųjų varžybose namuose 112:91 (34:17, 13:20, 35:23, 30:31) įveikė „Chicago Bulls“ ekipą.

Pirmuosius žingsnius pergalės link „Heat“ žengė jau pirmojo kėlinio viduryje. Atsilikdami 6:11 šeimininkai spurtavo 19:2 ir įgavo net 14 taškų pranašumą.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Bulls“ grąžino intrigą sumažindami atsilikimą iki 7 taškų (42:49), tačiau ketvirtį spurtu 12:0 užbaigę Majamio krepšininkai į lemiamą kėlinį žengė pirmaudami 82:60.

Nugalėtojų gretose nesustabdomai pasirodė Tyleris Herro. Amerikietis rungtynes užbaigė savo sąskaitoje turėdamas 24 taškus (4/8 dvit., 4/9 trit., 4/4 baud.), 10 sugriebtų kamuolių ir 9 rezultatyvius perdavimus.

Jaime‘as Jaquezas prie pergalės pridėjo 21 tašką (7/13 dvit., 1/3 trit., 4/4 baud.), 6 atkovotus kamuolius ir 6 rezultatyvius perdavimus.

Svečių gretose rezultatyviausiai pasirodė DeMaras DeRozanas, surinkęs 22 taškus (5/10 dvit., 3/6 trit., 3/4 baud.), 3 atkovotus kamuolius ir 4 rezultatyvius perdavimus.

„Heat“ atkrintamosiose varžybose susitiks su „Boston Celtics“ ekipa bei pakartos praėjusio sezono konferencijos finalą. Tuomet Majamio krepšininkai laimėjo seriją 4:3.

„Heat“: Tyleris Herro 24, Jaime’as Jaquezas 21, Kevinas Love’as 16.

„Bulls“: DeMaras DeRozanas 22, Nikola Vucevičius 16, Coby White’as 13.