Pasitikėjimo praktiškai neliko: reguliariojo sezono finiše – vos septynios J. Valančiūno minutės aikštėje

Jonui Valančiūnui ir jo atstovaujamai „New Orleans Pelicans“ (49/33) nepavyko užsikabinti už NBA atkrintamųjų. Paskutinėse reguliariojo sezono rungtynėse Naujojo Orleano klubas patyrė „Los Angeles Lakers“ (47/35) krepšininkų smūgį.

Jonas Valančiūnas<br>Getty Images/SPO/Scanpix nuotr.

Apr 15, 2024, 6:51 AM, atnaujinta Apr 15, 2024, 6:53 AM

„Pelicans“ savų sirgalių akivaizdoje 108:124 (24:30, 29:40, 24:29, 31:25) turėjo pripažinti „Los Angeles Lakers“ (47/35) krepšininkų pranašumą.

J.Valančiūnas šiose rungtynėse ir vėl nesulaukė trenerio pasitikėjimo – lietuvis aikštėje praleido vos 7 minutes.

Per jas lietuvis pasižymėjo įmesdamas 2 taškus (1/2 dvit., 0/1 trit.) ir atkovodamas 3 kamuolius.

Nugalėtojus į priekį šiose rungtynėse vedė LeBronas Jamesas. 39-erių karalius šį kartą įmetė 28 taškus, atkovojo 11 kamuolių ir atliko 17 rezultatyvių perdavimų.

NBA žvaigždė vien per pirmąją rungtynių dalį buvo atlikęs 13 rezultatyvių perdavimų.

NBA įkrintamųjų varžybų pirmajame etape „Pelicans“ turės vėl varžytis su „Lakers“ krepšininkais. Poros nugalėtoja iškovos garantuotą bilietą į atkrintamąsias, o pralaimėtojai sulauks dar vieno šanso – lauks papildoma kova su „Sacramento Kings“ ir „Golden State Warriors“ poros laimėtojais.

„New Orleans Pelicans“: C.J. McCollumas 25, Herbertas Jonesas 18, Brandonas Ingramas ir Larry Nance'as po 13.

„Los Angeles Lakers“: Anthony Davisas 30, LeBronas Jamesas 28, Austinas Reavesas 20.