„Knicks“ įveikė Rytų konferencijos lyderį ir išlieka peštynėse dėl antrosios vietos

Itin svarbią pergalę NBA čempionate ketvirtadienį iškovojo „New York Knicks“ (48/32) ekipa: išvykoje kovojęs klubas 118:109 (32:29, 37:19, 31:23, 18:38) įveikė Rytų konferencijos lyderį „Boston Celtics“ (62/18).

Niujorko komandoje nesulaikomas buvo Jalenas Brunsonas <br> AFP/Scanpix nuotr.

Apr 12, 2024, 8:46 AM

Po šio laimėjimo Niujorko krepšininkai garantavo sau vietą atkrintamosiose akistatose bei išlieka kovoje dėl antrosios pozicijos, atsilikdami nuo „Milwaukee Bucks“ vienu laimėjimu.

Niujorko komanda solidžią persvarą susikrovė antrame kėlinyje, kai spurtavo 17:0 ir pabėgo 64:45. Vėliau komandas skyrė ir 31 taškas, o ketvirtame ketvirtyje „Celtic“ bandė gelbėtis laimėję atkarpą 18:0.

Niujorko komandoje nesulaikomas buvo Jalenas Brunsonas, kuris per 30 minučių įmetė 39 taškus (9/12 dvit., 6/11 trit., 3/5 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Latvis Kristapas Porzingis pralaimėjusiems per 25 žaidimo minutes pelnė 14 taškų (3/7 dvit., 2/5 trit., 2/2 baud.), sugriebė 8 atšokusius kamuolius.

„Knicks“: Jalenas Brunsonas 39 (9/12 dvit., 6/11 trit., 4 rez. perd.), Donte DiVincenzo 17, Joshas Hartas 16 (1/4 trit., 16 atk. kam.), Bojanas Bogdanovičius 14, OG Anunoby 12, Isaiahas Hartensteinas 11 (13 atk. kam.).

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 18 (4/6 dvit., 1/7 trit., 4 atk. kam., 7 rez. perd.), Paytonas Pritchardas 16, Jaylenas Brownas ir Samas Hauseris po 15, Kristaps Porzingis 14 (3/7 dvit., 2/5 trit., 8 atk. kam.).