„Ryto“ jaunieji krepšininkai prasimušė į FIBA Čempionų lygos finalą

Pergalę FIBA Čempionų jaunimo lygos pusfinalyje penktadienį iškovojo Vilniaus „Ryto“ krepšininkai. Jaunieji Vilniaus atstovai 83:76 (16:31, 19:18, 25:18, 23:9) palaužė Bosnijos ir Hercegovinos Aleksandrovaco „Igokea“ bendraamžius.

Vilniaus „Ryto“ jaunieji krepšininkai pateko į Čempionų lygos turnyro finalą.<br> FIBA nuotr.
Vilniaus „Ryto“ jaunieji krepšininkai pateko į Čempionų lygos turnyro finalą – treneris Andrius Šležas.<br> FIBA nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

Apr 5, 2024, 10:30 PM

Šioje dvikovoje ketvirtame kėlinyje pirmavo bosnių klubas 67:60, tačiau mūsiškiai spurtavo ir nugalėjo.

Lietuviai atsirevanšavo „Igokea“ komandai už praėjusių metų nesėkmę – tuomet pusfinalyje lietuviai krito 72:76, o Aleksandrovaco atstovai iškovojo taurę.

Finale „Ryto“ lauks Stambulo „Galatasaray“ ir Bursos „Tofašs“ poros nugalėtoja.

Rezultatyviausias „Ryto“ ekipoje buvo Ignas Urbonas, kuris per 34 minutes pelnė 25 taškus (10/12 dvit., 0/2 trit., 5/10 baud.), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 22 naudingumo balus.

Gantas Križanauskas nugalėtojams pelnė 14 taškų (9 atk. kam.), Paulius Narvilas pridėjo 13 (12 atk. kam.) taškų.

Pralaimėjusiems Ognjenas Radošičius surinko 33 taškus (11/25 metimai), Andrejus Acimovičius pridėjo 15 (13 atk. kam.).