Užtikrintai žaidęs T. Sedekerskis su „Baskonia“ namuose šventė pergalę

Su trenksmu rungtynes pradėjęs Tadas Sedekerskis ir jo atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ (15/13) namuose nušlavė visišką lygos autsaiderį Berlyno ALBA (5/23) ir dar labiau užsitvirtino įkrintamųjų poziciją.

Tadas Sedekerskis<br>G.Bitvinsko nuotr.

Mar 8, 2024, 9:20 PM, atnaujinta Mar 8, 2024, 11:27 PM

„Baskonia“ rungtynes laimėjo 88:71 (23:10, 19:24, 21:13, 25:24).

Pirmame kėlinyje dominavimą rodę Dusko Ivanovičiaus auklėtiniai jo pabaigoje susikrovė net 13 taškų pranašumą – 23:10.

Nors antrą ketvirtį „Baskonia“ ir toliau tęsė pirmojo tempu, ALBA krepšininkai greitai prisitaikė ir pradėjo mažinti skirtumą. Į ilgąją pertrauką „Baskonia“ išėjo su 8 taškų pranašumu – 42:34.

Tačiau to iš Berlyno komandos neužteko. Į antrą rungtynių pusę visiškai kitomis nuotaikomis atėję D.Ivanovičiaus auklėtiniai greitai kūrėsi solidų pranašumą ir tik ketvirtojo kėlinio pabaigoje atsigavę ALBA krepšininkai bandė kabintis į žaidimą, tačiau to neužteko. „Baskonia“ namuose šventė svarbią pergalę.

Vienu iš komandos lyderiu tapo T.Sedekerskis, per 25 minutes įmetė 9 taškus (2/3 dvit., 5/5 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 14 naudingumo balų.

„Baskonia“: Chima Moneke 16, Vanja Marinkovičius 15, Codi Miller-Mcintyre’as 14, Tadas Sedekerskis ir Maikas Kostar po 9.

ALBA: Khalifa Koumandje ir Mattas Thomas po 12, Elias Rapieque 11, Yannis Wetzellis 10, Louisas Olinre 8.