FIBA rinktinių pertraukos metu Vilniaus „Wolves“ sužaidė draugiškas rungtynes su į Širvintas atvykusia Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipa. Rezultatyvi dvikova baigėsi šeimininkų pergale 110:89 (29:21, 26:25, 26:22, 29:21)

Rezultatyviose draugiškose rungtynėse – „Wolves“ pergalė prieš „Pieno žvaigždes“<br> S. Čirbos nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

Feb 23, 2024, 7:27 PM

Pirmojo kėlinio viduryje vilniečiai spurtavo ir po Jeffery Tayloro tolimo metimo susikrovė 7 taškų pranašumą (17:10). Christianui Mekowulu užbaigus metimą iš po krepšio su varžovo pražanga, „Wolves“ pirmavo 25:18. Aštuonių taškų persvara išliko iki ketvirčio pabaigos – 29:21.

Dvi minutes antrajame ketvirtyje komandos nesurengė rezultatyvios atakos. Pirmieji „sausas“ minutes nutraukė sostinės krepšininkai. Po trijų Regimanto Minioto metimų ir C. Mekowulu realizuotų baudų „Wolves“ nutolo solidžiu atstumu – 38:21. Po minutės pertraukėlės Martynas Arlauskas pagaliau atidarė svečių komandos taškų sąskaitą kėlinyje, vėliau tritaškį pridėjo Simas Jarumbauskas, o vilniečių turėtas 19 taškų pranašumas (42:23) ėmė tirpti.

Prieš ilgąją pertrauką pasvaliečių gretose iniciatyvos ėmėsi Adomas Sidarevičius, pelnęs 5 taškus iš eilės ir padėjęs savo ekipai sumažinti deficitą iki vienaženklio skaičiaus. Po dviejų kėlinių – 55:46.

Sėkmingą atkarpą „Pieno žvaigždės“ pratęsė iškart po pertraukos ir sumažino atsilikimą iki 5 taškų. Varžovų dar arčiau „Wolves“ komanda nebeprisileido. Netrukus Aurimui Jasilioniui teko kviesti savo žaidėjus pasitarimui, nes vilniečių pranašumas vėl tapo dviženklis – 62:50. Nepaisant visų Pasvalio ekipos bandymų priartėti, likus žaisti 10 minučių, Vilkai pirmavo 81:68.

Paskutinį kėlinį „Wolves“ pradėjo dar vienu nedideliu spurtu (88:70). Kėlinio viduryje skirtumas išaugo iki 20 taškų (94:74), o 100-ąjį komandos tašką tolimu metimu pelnė Eigirdas Žukauskas. Pergalę vilniečiai iškovojo rezultatu 110:89.

Šeimininkai šiame mače vertėsi be traumuoto Tre‘Shawno Thurmano bei apsirgusių Vitalijaus Kozio ir Vaido Kariniausko.

„Wolves“: Christianas Mekowulu 23, Regimantas Miniotas 22 (10 atk, kam., 5 rez. perd.), Garrisonas Brooksas ir Eigirdas Žukauskas po 14, Rasheedas Sulaimonas (7 atk. kam., 9 rez. perd.) ir Jeffery Tayloras (7 atk. kam., 7 rez. perd.) po 11, Arnas Beručka 9, Kristupas Žemaitis 6.

„Pieno žvaigždės“: Martynas Arlauskas 18, Adomas Sidarevičius 13, Tomas Lekūnas ir Deante Johnsonas po 10, Jordanas Watsonas (8 rez. perd.) ir Simas Jarumbauskas po 9, Lukas Valantinas 7, Adas Šimonis 5, Brandonas Tabbas ir Artis Ate po 4.