R. Giedraitis buvo vienas rezultatyviausių, tačiau „Crvena zvezda“ išvykoje krito prieš ALBA

Rokas Giedraitis buvo vienas rezultatyviausių komandoje, tačiau „Crvena zvezda“ (9/14) patyrė skaudų pralaimėjimą prieš Berlyno ALBA (5/18) krepšininkus.

Rokas Giedraitis<br>R.Vilkelio nuotr.

Jan 25, 2024, 8:30 PM, atnaujinta Jan 25, 2024, 11:51 PM

Serbijos grandai 80:89 (16:18, 20:33, 18:21, 26:17) Berlyne krito prieš Eurolygos turnyro lentelės pabaigoje žengiančią ALBA ekipą. Pirmąjį šio sezono mačą „Crvena zvezda“ namuose prieš ALBA laimėjo dviženkliu skirtumu (85:71).

Prieš buvusią ekipą, kuriai R.Giedraitis atstovavo nuo 2018-ųjų iki 2020-ųjų, lietuvis sužaidė neblogą mačą. Puolėjas per 30 minučių aikštelėje pelnė 15 taškų (3/8 dvit., 2/6 trit., 3/3 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir užfiksavo 13 naudingumo balų pasirodymą.

Pirmoji mačo dalis svečiams iš Serbijos nebuvo itin sėkminga. Rokas Giedraitis ir jo komanda pirmoje mačo dalyje tragiškai atakavo iš dviejų taškų zonos (9/24, 37,5 proc.) ir metė mažiau baudos metimų nei varžovai (6/6, 100 proc.). ALBA krepšininkai pirmoje rungtynių puikiai dalinosi kamuoliu ir sėkmingai realizavo tritaškius (6/12, 50 proc.) ir baudos metimus (13/15, 86,7 proc.), kas lėmė, kad prieš ilgąją pertrauką Berlyno klubas turėjo solidų dviženklį pranašumą prieš Serbijos grandus (36:51).

Trečiajame kėlinyje ir toliau geriau atrodė aikštelės šeimininkai, kurie įpusėjus ketvirčiui prieš R.Giedraitį ir „Crvena zvezda“ pirmavo triuškinamu rezultatu (44:65). Per likusį laiką trečiajame kėlinyje „Crvena zvezda“ krepšininkams pavyko minimaliai priartėti savo varžovų, tačiau serbų klubas vis tiek atsilikinėjo milžinišku skirtumu (54:72).

Per likusį kėlinį „Crvena zvezda“ krepšininkai bandė vytis varžovus, tačiau jiems elementariai pritrūko laiko. Serbijos grandai išvykoje 80:89 nusileido Berlyno ALBA krepšininkams ir galop išvengė sutriuškinimo svečių teritorijoje.

ALBA į priekį vedė gynėjas Mattas Thomasas. Snaiperis per 27 minutes aikštelėje sumetė 19 taškų (1/3 dvit., 5/9 trit., 2/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir sukaupė 19 naudingumo balų.

„Crvena zvezda“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo puikus Yago Dos Santoso pasirodymas. Brazilas per 24,5 minutės į varžovų krepšį sukratė 20 taškų (4/8 dvit., 2/5 trit., 6/6 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surengė 19 naudingumo balų pasirodymą.

ALBA: Mattas Thomasas 19, Gabriele Procida 17 (4/6 dvit., 2/5 trit., 3/4 baud.), Sterlingas Brownas 12 (2/7 dvit., 2/5 trit., 2/2 baud., 3 atk. kam.) ir Yanni Wetzelis 11 (4/4 dvit., 3/4 baud., 9 atk. kam., 4 rez. perd., 21 naud. bal.).

„Crvena zvezda“: Yago Dos Santosas 20, Rokas Giedraitis 15, Javonte Smartas 14 (3/6 dvit., 1/6 trit., 5/5 baud., 3 atk. kam.) ir Adamas Hanga 10 (4/5 dvit., 0/3 trit., 2/3 baud., 3 atk. kam.).