Rokas Jokubaitis sužaidė sezono rungtynes

Pergalę Ispanijos krepšinio lygoje iškovojo „Barcelona“ (9/3) klubas. Katalonai sekmadienį savo arenoje 80:69 (11:15, 24:16, 19:23, 26:15) įveikė Granados „Coviran“ (3/9) krepšininkus.

Rokas Jokubaitis<br>ZUMAPress.com/SPO/ZEUS/Scanpix nutor.

2023-12-03 20:38

Rokas Jokubaitis sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes. Jis nugalėtojų gretose per 24 minutes surinko 20 taškų (8/8 dvit., 1/2 trit., 1/4 baud.), sugriebė 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir blokavo metimą.

pralaimėjusių ekipoje dar vienas Lietuvos atstovas Evaldas Kairys per 9 minutes taškų nepelnė, sugriebė 2 kamuolius, perėmė kamuolį.

„Barcelona“: Rokas Jokubaitis 20 (8/8 dvit., 5 atk. kam.), Janas Vesely 13, Willy Hernangomezas 11, Jabari Parkeris 8 (0/4 trit.).

„Coviran“: Kwanas Cheathamas 17, Davidas Krameris 13, Cristiano Felicio 12 (13 atk. kam.), Lluis Costa Martinezas ir Joe Thomassonas po 10.

„Coviran“ turnyro lentelėje lenkia tik autsaiderius Palensijos „Zunder“ (1/10), o „Barcelona“ žengia antra.