R. Jokubaitis skirstė perdavimus, o „Barcelona“ iškovojo penktąją pergalę Ispanijoje

Roko Jokubaičio atstovaujama „Barcelona“ (5/1) ir toliau skina pergales. Katalonijos klubas 91:82 (21:19, 26:20, 22:18, 22:25) namuose įveikė Bilbao „Surne“ (4/2) ekipą.

Rokas Jokubaitis<br>SPO/Scanpix nuotr.

Oct 22, 2023, 3:18 PM, atnaujinta Oct 22, 2023, 3:34 PM

R.Jokubaitis aikštelėje praleido 18,5 minutės, per kurias pelnė 3 taškus (1/3 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 4 naudingumo balus.

Bilbao klube šiuo metu žaidžia praėjusiame sezone Panevėžio „7bet-Lietkabelyje“ žaidęs estas Kristianas Kullamae. Estas mače prieš „Barcelona“ per 18,5 minutės įmetė 9 taškus (3/6 dvit., 1/3 trit.), sugriebė 4 atšokusius kamuolius ir užfiksavo 9 naudingumo balų pasirodymą.

Naudingiausiai „Barcos“ gretose žaidė Willy Hernangomezas. Vidurio puolėjas per beveik 21 minutę pelnė 20 taškų (8/11 dvit., 4/6 baud.), atkovojo 7 kamuolius, išprovokavo 6 pražangas ir surinko 27 naudingumo balus.

„Surne“ ekipoje sunkiai stabdomas buvo Adamas Smithas. Gynėjas į „Barcelona“ krepšį per 28 minutes įmetė 20 taškų (5/8 dvit., 2/4 trit., 4/5 baud.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir sukaupė 22 naudingumo balus.

Pirmajame kėlinyje vyko apylygė kova ir nė vienai ekipai nepavyko susikrauti didesnio pranašumo. Po sėkmingo Willy Hernangomezo epizodo ketvirčio pabaigoje, kuomet vidurio puolėjas įmetė dvitaškį su pražanga, leidusį „Barcelona“ ekipai pirmauti minimalia persvara (21:19).

Antrąjį ketvirtį „Barcelona“ pradėjo spurtu 14:0 ir pirmąkart susikūrė dviženklį pranašumą, puikiai dirbo gynyboje bei po truputį vis labiau tolo nuo „Surne“ krepšininkų (35:19).

Bilbao krepšininkai pirmuosius taškus antrajame ketvirtyje pelnė po kiek daugiau nei 4 minučių žaidimo laiko (35:21).

Antroje ketvirčio dalyje kiek geriau atrodė į Kataloniją atvykusi „Surne“ ekipa, kuriai iki ilgosios pertraukos pavyko sumažnti „Barcelona“ pranašumą iki vienženklio (47:39).

Trečiąjį kėlinį geriau pradėjo „Surne“ krepšininkai, kurie per pirmąsias tris trečiojo ketvirčio minutes „Barcelona“ pranašumą nukirpo iki trijų taškų 50:47, tačiau netrukus Janas Vesely „Barcai“ pelnė 10 taškų paeiliui ir Rogerio Grimau auklėtiniai vėl susigrąžino dviženklį pranašumą (60:49).

Antroje trečiojo ketvirčio dalyje Katalonijos klubas susigrąžino rekordinį 16 taškų pranašumą 67:51, tačiau „Surne“ ekipai jį pavyko minimaliai sumažinti ir po trijų kėlinių R.Jokubaičio klubas nešėsi 12 taškų pranašumą (69:57).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkai susižėrė 20 taškų pranašumą (79:59). Visgi „Barcelona“ nepavyko išsaugoti triuškinamo pranašumo, o likus trims minutėms „Surne“ sumažino aikštelės šeimininkų pranašumą iki 6 taškų (81:75). Visgi „Barca“ atlaikė varžovų šturmą ir šventė pergalę rezultatu (91:82).

„Barcelona“: Willy Hernangomezas 20 (7 atk. kam., 27 naud. bal.), Joelis Parra 13 (3/4 dvit., 2/4 trit., 1/1 baud., 6 atk. kam.), Janas Vesely 10 (5 atk. kam., 2 rez. perd., 14 naud. bal.).

„Surne“: Adamas Smithas 20, Melwinas Pantzaras 12 (2/7 dvit., 2/3 trit., 2/3 baud., 5 atk. kam.), Sacha Killeya-Jonesas 11 (4/11 dvit., 1/1 trit., 4 atk. kam.).