Kanados žaidėjas po pergalės žengiančius savo ekipos narius pasitiko su bokso pirštinėmis

Pasaulio krepšinio čempionate iš aikštės išvytas Kanados rinktinės narys Dillonas Brooksas pergalę iškovojusius savo ekipos narius pasitiko su bokso pirštinėmis. Trečiadienį ketvirtfinalyje kanadiečiai susitvarkė su Slovėnijos komanda 100:89 ir prasimušė į pirmenybių pusfinalį.

D.Brooksas pasitiko komandos narius po pergalės.<br> twitter. stop kadras

Sep 7, 2023, 12:34 PM, atnaujinta Sep 7, 2023, 4:46 PM

Rungtynėse su slovėnais D.Brooksui teko sunki užduotis – jis ne tik turėjo būti ekipos lyderiu, tačiau ir gintis nuo NBA žvaigždės Luka Dončičiaus atakų.

Ilgai oponentą terorizavęs „Houston Rockets“ atstovaujantis krepšininkas galiausiai ketvirtame kėlinyje po dar vieno išpuolio prieš L.Dončičių gavo antrąją techninę pražangą ir buvo priverstas palikti aikštę.

Tačiau jis nenuėjo į persirengimo kambarį. Žaidėjas arenoje susirado bokso pirštines ir jau su pergale į persirengimo kambarį einančius savo rinktinės narius bei aptarnaujantį personalą pasitiko neva pasirengęs kovai ir kai kam teko jo linksmųjų smūgių.

Įdomu, kad nepraėjus kelioms minutėms dėl kalbų su teisėjais iš aikštės buvo išprašytas ir L.Dončičius.

Per daugiau kaip per 28 min. D.Brooksas pelnė 14 taškų.

„Nauja diena“: kandidatų į prezidentus debatai – ar ryškėja skirtumai?