Draugiškų rungtynių ciklą „Wolves“ pradėjo pergale Kėdainiuose

Pergale Kėdainiuose draugiškų rungtynių maratoną pradėjo Vilniaus „Wolves“. Į sostinę persikėlusi komanda svečiuose įveikė vietos „Nevėžį-Optibet“ 84:57 (29:10, 31:13, 15:17, 9:17).

Dž.Gagičius.<br> „Wolves“ nuotr.

Aug 30, 2023, 7:40 PM

Dviženklę persvarą „Wolves“ įgijo sužaidus vos 4 minutes, kai po taiklių Regimanto Minioto ir Tre‘Shawno Thurmano tolimų metimų pirmavo 14:3, priversdami aikštės šeimininkų trenerį prašyti minutės pertraukėlės. Ji situacijos aikštėje nepakeitė, vilniečiai didino pranašumą ir iki pirmojo ketvirčio pabaigos susikrovė 19 taškų skirtumą – 29:10.

Perėmęs kamuolį dėjimu antrąjį ketvirtį pradėjo Vitalijus Kozys. Net 9 sykius privertę varžovus suklysti „Wolves“ sparčiai didino atotrūkį. B atsako surinkę 15 taškų, kėlinio viduryje Vilkai pirmavo 46:12, o iki pertraukos susikrovė ir 37 taškų pranašumą – 60:23.

Po pertraukos „Wolves“ pirmavo rekordine rungtynėse 38 taškų persvara (72:34), bet po to sumažino rungtynių tempą, ėmė klysti ir leido varžovams laimėti paskutinį ketvirtį bei sumažinti atsilikimą.

Šiame mače „Wolves“ komandai dar nepadėjo vos prieš kelias dienas prie komandos prisijungęs Rasheedas Sulaimonas, taip pat poilsio gavę ar smulkias traumas besigydantys Jeffery Tayloras, Adas Juškevičius, Eigirdas Žukauskas ir Paulius Valinskas.

„Wolves“ ekipoje taškus pelnė: Regimantas Miniotas 19 (7 atk. kam.), Vitalijus Kozys, Arnas Beručka ir Džordže Gagičius po 12, Kristuas Žemaitis 9, Tre‘Shawnas Thurmanas 8, Donatas Sabeckis (10 rez. perd.) ir Egidijus Mockevičius – po 6. Motiejus Maziliauskas nepasižymėjo.

„Nevėžio-Optibet“ gretose išsiskyrė 19 taškų surinkęs Robertas Keliačius ir 9 taškus įmetęs Lovre Bašičius.

Antrąsias draugiškas rungtynes „Wolves“ žais rugsėjo 2 d. su Vilniaus „Rytu“.