Nepanašu į Velykas: net dviejų NBA komandų žaidėjai pliekėsi tarpusavyje, susilaužė riešą

Nors ne tik Lietuvoje, bet ir Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV) šiuo metu yra švenčiamos Velykos, tačiau šventine ramybe praėjusią naktį kitoje Atlanto pusėje toli gražu netviskėjo.

NBA žaidėjai pliekiesi tarpusavyje.<br>Stopkadrai.

Apr 10, 2023, 8:46 AM

Vos per vieną naktį dvejose NBA rungtynėse įvyko rimti apsistumdymai. Maža to, pešėsi ne varžovai, o komandos draugai.

Minnesota Timberwolves“ ir „New Orleans Pelicans“ (113:108) akistatoje Minesotos klubo vidurio puolėjas Rudy Gobert'as antrojo kėlinio pabaigoje vykusios minutės pertraukėlės metu smogė savo komandos draugui Kyle’ui Andersonui.

Komanda nieko nelaukė ir išsiuntė krepšininką tiesiai namo.

Jau ilgosios pertraukos metu „Timberwolves“ drabužinėje Jadenas McDanielsas trenkė kumščiu į sieną ir susilaužė riešą.

Ne ką mažiau ramu buvo ir kitose rungtynėse, kuriose Finikse, kuriame į sukonfliktavo „Los Angeles Clippers“ krepšininkai Masonas Plumlee ir Bonesas Hylandas.

Minutės pertraukėlės metu žaidėjai tarsi ožiukai įsirėmė vienas į kito galvą, o vėliau sekė B.Hylando kontaktas komandos draugui.

Peštukai buvo išskirti ir vėliau tęsė rungtynes. Jos baigėsi „Clippers“ pergale 119:114.