Traumą patyręs L. Jamesas turėjo priekaištų teisėjams: „Turbūt reiks pradėti mokintis vaidinti“

Toliau krepšinio gerbėjų pajuokos objektu tampanti „Los Angeles Lakers“ (2/9) ekipa patyrė dar vieną nesėkmę. Šį kartą legendinis klubas krito Los Andželo miesto derbyje 101:114, pralaimėdami „Clippers“ (7/5) krepšininkams.

LeBronas Jamesas.<br>AP/Scanpix nuotr.

Nov 10, 2022, 9:51 AM, atnaujinta Nov 10, 2022, 9:55 AM

„Lakers“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo ir komandą už ausų tempęs LeBronas Jamesas.

37-erių karalius per 32 minutes įmetė 30 taškų (8/13 dvit., 4/9 trit., 2/4 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Vis dėlto dvikovos L.Jamesui užbaigti aikštėje nepavyko – ketvirtajame kėlinyje krepšininkas iškeliavo į drabužinę dėl jaučiamų kirkšnies skausmų.

Po pralaimėjimo krepšininkas prakalbo apie prieš jį neskiriamas teisėjų pražangas.

„Turbūt reiks pradėti mokytis vaidinti ar kažką panašaus“, – akcentavo teisėjų sprendimais nusivylęs krepšininkas.

Šie karaliaus žodžiai socialinėje erdvėje krepšinio bendruomenei sukėlė daug juoko, nes L.Jamesas būtent ir yra pagarsėjęs kaip aktorystės aikštėje meno šalininkas.

Šiuo metu vos dvi pergales per 11 sužaistų rungtynių turinti „Lakers“ rikiuojasi tarp apatinių NBA Vakarų Konferencijos komandų.