Kovėsi tarsi liūtas, bet liko be pergalės: žvėriško D. Sabonio po krepšiu „Pacers“ triumfui neužteko

Domanto Sabonio atstovaujama „Indiana Pacers“ (14/21) ekipa krito naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį vykusioje dramatiškoje NBA kovoje. Indianos klubas namuose 108:116 (27:34, 30:37, 25:19, 26:26) nusileido „Charlotte Hornets“ (19/17), kurios garbę gina Arnoldas Kulboka.

D. Sabonis buvo solidus.<br>AP/Scanpix nuotr.

Dec 30, 2021, 7:04 AM, atnaujinta Dec 30, 2021, 7:18 AM

Nors pergalės iškovoti nepavyko, tačiau Indianoje D.Sabonis puikiai grūmėsi po krepšiais.

25-erių 211 cm ūgio lietuvis per 36 ant parketo praleistas minutes įmetė 15 taškų (2/4 dvit., 1/5 trit., 8/14 baud.), atkovojo net 18 kamuolių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Tuo metu A.Kulboka aikštėje nepasirodė.

Sėkmingiau rungtynes pradėjusi „Hornets“ dar pirmoje rungtynių dalyje susikrovė dviženklį pranašumą, tačiau akistatai artėjant prie pabaigos „Pacers“ neketino sudėti rankų ir artinosi prie svečių.

Vis dėlto galutinai perlaužti rungtynių nepavyko – pagirtinai antrąją ketvirtojo kėlinio pusę sužaidusi „Hornets“ iš Indianapolio išsivežė devynioliktąją pergalę šiame sezone.

Nugalėtojus į priekį vedė rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidęs Terry Rozieras.

27-erių gynėjas įmetė 35 taškus, atkovojo 7 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Praeityje Prienuose rungtyniavęs LaMelo Ballas buvo arti trigubo dviženklio – 21 taškas, 12 atkovotų kamuolių ir 9 rezultatyvūs perdavimai.

„Indiana Pacers“: Carisas LeVertas 27, Domantas Sabonis 15, Mylesas Turneris ir Oshae Brissettas po 14, Justinas Holiday 12.

„Charlotte Hornets“: Terry Rozieras 35, LaMelo Ballas 21, Gordonas Haywardas 18, Kelly Oubre 13.