Į Kauną „Fenerbahce“ atvažiuoja nokautuota Miunchene

Antradienį Eurolygoje kovėsi ekipos, turnyro lentelėje stovėjusios greta – Stambulo „Fenerbahce“ ir „Miuncheno „Bayern“. Į Kauną dviguboje savaitėje po viešnagės Vokietijoje Stambulo klubas atvyks blogos nuotaikos – Andrea Trinchieri auklėtiniai namuose 71:63 (22:12, 13:18, 14:16, 22:17) palaužė „Fenerbahce“, kuriai tai buvo penktoji nesėkmė per šešis mačus.

„Bayern“ treneris Andrea Trinchieri.<br> AFP/Scanpix.com nuotr.
G.Bitvinsko nuotr.

Nov 16, 2021, 9:22 PM, atnaujinta Nov 17, 2021, 1:08 AM

Mačas vyko pelės-katės scenarijumi – vos tik „Bayern susikraudavo persvarą, „Fenerbahce“ sumažindavo atsilikimą.

Nors po pirmojo kėlinio šeimininkai pirmavo 22:12, galiausiai svečiai beveik prisivijo 46:47. Ketvirtojo kėlinio viduryje ekipos net žaidė lygiai – 54:54, tačiau „Bayern“ spurtavo 12:5 ir po Othello Hunterio dvitaškio, likus 2 minutėms, vokiečiai turėjo 7 taškų pranašumą – 66:59.

„Bayern“: Vladimiras Lučičius 22 (4/6 dvit., 4/7 trit., 7 atk. kam., 28 naud. bal.), Corey Waldenas 16, Augustine'as Rubitas 13 (6/7 dvit.), Othello Hunteris (6 atk. kam.) ir DeShaunas Thomasas (5 atk. kam.) po 6.

„Fenerbahce“: Marko Guduričius 16 (3/5 dvit., 2/5 trit., 4/4 baud.), Janas Vesely 12 (7 atk. kam., 4 kl.), Devinas Bookeris 10 (6 atk. kam.), Achile Polonara 8 (6 atk. kam.).

Turkų komanda niekaip neranda savojo žaidimo – iškovojo tris pergales, o praėjusiame ture krito nuo Milano „Olimpia“ 43:68.

Tai buvo tragiškas klubui rezultatas: 43 pelnyti taškai – naujasis klubo taškų antirekordas Eurolygoje.

Iki tol mažiausiai Turkijos klubas buvo surinkęs 48 taškus. Tai įvyko 2009-ųjų sausį rungtynėse prieš Maskvos CSKA.

„Bayern“ iki antradienio taip pat buvo duobėje – keturiais pralaimėjimais sezoną pradėję vokiečiai po to pelnė tris laimėjimus, tačiau iki antradienio vėl turėjo dviejų pralaimėjimų iš eilės seriją.

Praėjusiame ture Vokietijos klubas buvo sutriuškintas Eurolygos debiutantų „Monaco“ atstovų 71:94.