Karališkojo klubo vargai Rusijoje: „Uniks“ netikėtai palaužė „Real“

Kazanės „Uniks“ (3/4) pateikė netikėtą siurprizą Eurolygoje. Rusijos klubas namuose 65:58 (14:11, 21:23, 14:17, 16:7) ant menčių patiesė Madrido „Real“ (5/2) krepšininkus.

Rusijos klubas šventė pergalę Eurolygoje.<br>TASS/Scanpix nuotr.
W.Tavaresas.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Oct 29, 2021, 6:54 PM, atnaujinta Oct 29, 2021, 10:29 PM

Rungtynės prasidėjo ne itin rezultatyviu abiejų komandų žaidimu. Puolime strigę svečiai iš Madrido per pirmąjį kėlinį sukrapštė vos 11 taškų ir po pirmųjų dešimties minučių atsiliko – 11:14.

Antrajame kėlinyje vyko permaininga kova.

Pirmoje ketvirčio pusėje „Uniks“ ėmė demonstruoti raumenis ir vienu metu įgijo dviženklį pranašumą, tačiau rankų nenorėjusi nuleisti „Real“ ėmė artėti prie savo varžovų ir prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė vos du taškai – 34:35.

Trečiąjį kėlinį „Real“ pradėjo atkarpa 10:2, bet Rusijos ekipa nepaleido savo varžovų į priekį. Po trijų kėlinių svečiai iš Madrido buvo priekyje 51:49.

Ketvirtajame kėlinyje vyko kova taškas į tašką, kuri tęsėsi iki pat paskutinės rungtynių minutės.

Prasidėjus jai „Uniks“ pirmavo taško pranašumu, tačiau tada sekė net dvi paeiliui „Real“ klaidos, 4 taškais paeiliui varžovus nubaudę aikštės šeimininkai įtvirtino savo pranašumą – 63:58.

Per ketvirtąjį kėlinį „Real“ sukrapštė vos 7 taškus.

„Uniks“: Mario Hezonja ir Andrejus Voroncevičius po 13, Isaiah Canaanas ir Lorenzo Brownas po 9.

„Real“: Walteris Tavaresas 15, Guerschonas Yabusele 13, Alberto Abalde 10.