Įspūdinga NBA atkrintamųjų kovų pradžia – pratęsimas ir žudantis „Heat“ ekipą metimas

NBA šeštadienį pajudėjo atkrintamųjų akistatų traukinys ir pirmieji į jį įlipo „Miami Heat“ ir „Milwaukee Bucks“ klubai. Ir krepšinio šventė startavo tikru trileriu: su pratęsimu, su lemiamu Khriso Middletono metimu, po „Bucks“ namie šventė pirmąją pergalę 109:107 (22:24, 31:26, 27:28, 19:21, 10:8). Serija vyks iki keturių pergalių.

"Bucks" laimėjo<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

May 23, 2021, 2:09 AM

Baigiantis mačui Bostono ekipa pirmavo 99:97, tačiau Jimmy Butleris išplėšė pratęsimą.

Paskutinę pratęsimo minutę Jrue Holiday šeimininkams suteikė trijų taškų persvarą – 107:104, tačiau Goranas Dragičius tritaškiu išlygino rezultatą – 107:107.

Bet visas pastangas nubraukė Khrisas Middletonas, kurio metimas likus pusei sekundės tapo pergalingu.

„Bucks“: Khrisas Middletonas 27, Giannis Antetokounmpo 26 (18 atk. kam., 5 rez. perd.), Jrue Holiday’us 20 (11 atk. kam.), Brookas Lopezas 18, Bobby Portisas 8.

„Heat“: Goranas Dragičius 25, Duncanas Robinsonas 24, Jimmy Butleris 17 (10 atk. kam., 8 rez. perd.), Kendrickas Nunnas ir Tyleris Herro – po 10.