NBA naktis: „Bucks“ neįkandamas europietiškas duetas ir dar viena čempionų nesėkmė

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį NBA pirmenybėse buvo sužaistos septynerios rungtynės.

L.Dončičius (kairėje) buvo arti trigubo dviženklio.<br>UsaToday/Scanpix nuotr.

Apr 9, 2021, 8:19 AM

Vieneriose iš jų Luka Dončičiaus ir Kristapo Porzingio į priekį vedama „Dallas Mavericks“ (29/22) ekipa savo aikštėje 116:101 (29:31, 26:25, 25:28, 36:17) pranoko „Milwaukee Bucks“ (32/19) krepšininkus.

Tiesa, „Elniams“ šioje dvikovoje nepadėjo komandos lyderis Giannis Antetokounmpo.

Pergalę aikštės šeimininkams nuskynęs europiečių tandemas sužaidė sėkmingas rungtynes.

L.Dončičius buvo arti trigubo dviženklio įmetė 27 taškus (8/12 dvit., 3/8 trit., 2/5 baud. metim.), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Tuo tarpu K.Porzingis surinko galingą dvigubą dviženklį ir savo sąskaitoje turėjo 26 taškus (6/13 dvit., 4/7 trit., 2/2 baud. metim.) ir 17 atkovotų kamuolių.

Iniciatyvą į savo rankas „Mavericks“ perėmė ketvirtojo kėlinio antroje pusėje. Į priekį įsiveržęs Dalaso klubas nebeatidavė pirmaujančios komandos vaidmens savo varžovams bei įsirašė šeštą pergalę per paskutines septynerias rungtynes.

„Mavericks“: Luka Dončičius 27, Kristaps Porzingis 26, Joshas Richardsonas 14, Maximilianas Kleberas, Timas Hardaway po 12.

„Bucks“: Donte DiVincenzo 22, Bobby Portisas 20, Brookas Lopezas 16, Khrisas Middletonas 14.

Tuo tarpu ir toliau be savo lyderių LeBrono Jameso ir Anthony Daviso rungtyniaujanti „Los Angeles Lakers“ (32/20) patyrė dar vieną nesėkmę.

Šį kartą NBA čempionus pamokė praėjusių metų finale jiems nusileidusi „Miami Heat“ (27/25) ekipa, kuri savo aikštėje 110:104 (32:27, 22:29, 29:24, 27:24) palaužė traumų išretintą Los Andželo klubą.

Vis dėlto „Heat“ pergalę aptemdė ketvirtajame kėlinyje patirta Victoro Oladipo. Skausmus kelio srityje pajutęs krepšininkas nebaigė rungtynių, o išsamesnių tyrimų rezultatai paaiškės penktadienį.

Kaip jau įprasta Majamio klubo gretose spindėjo Jimmy Butleris, kuris per 36 ant parketo praleistas minutes pelnė 28 taškus (7/9 dvit., 1/2 trit., 11/12 baud. metim.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Heat“: Jimmy Butleris 28, Victoras Oladipo 18, Tyleris Herro 15, Bamas Adebayo 13, Duncanas Robinsonas 11, Goranas Dragičius 10.

„Lakers“: Kentaviousas Caldwellas-Pope'as 28, Andre Drummondas 15, Wesley Matthewsas 14, Markieffas Morrisas 12.