Eurolygoje – eilinė Stambulo „Anadolu Efes“ pergalė

[[ge:lrytas:lrytas:13738107]]

Stambulo komanda iškovojo pergalę išvykoje.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Feb 21, 2020, 9:26 PM, atnaujinta Feb 21, 2020, 11:56 PM

Stambulo „Anadolu Efes“ (22/3) krepšininkai iškovojo eilinę pergalę Eurolygoje. Turnyro lyderiai išvykoje 88:83 (19:17, 18:8, 25:23, 26:15) sutriuškino Miuncheno „Bayern“ (7/18) krepšininkus.

Svečiai dviženklį pranašumą spėjo susikrauti dar iki pertraukos,o galiausiai ketvirtajame kėlinyje ėmė triuškinti savo varžovus.

„Anadolu Efes“ Eurolygoje ir toliau žingsniuoja beprotišku tempu. Kol kas Turkijos klubas yra pralaimėjimas vos tris kartus. „Bayern“ komandai tai buvo jau 18-as pralaimėjimas ir ji toliau lieka turnyro lentelės dugne.

Šiose rungtynėse Turkijos klubas vertėsi Shane'o Larkino.

„Bayern“: Maodo Lo ir Vladimiras Lučičius po 14, Danilo Barthelis ir Zanas Sisko po 7 taškus.

„Anadolu Efes“: Rodrigue Beaubois 16, Chrisas Singletonas 14, Simonas Krunoslavas 11, Tiboras Pleissas 10, Vasilije Micičius 9 taškai.