J. Valančiūnas pranoko P. Gasolį, bet „Raptors“ pralaimėjo

J.Vakančiūnas žaidė naudingai.<br>AP nuotr.

Dec 23, 2014, 7:54 AM, atnaujinta Jan 18, 2018, 12:44 PM

Toronto Raptors“ (22/7) klubo šešių iš eilės pergalių serija nutrūko Čikagoje. Kanados komanda 120:129 (33:33, 33:27, 17:20, 37:49) nusileido „Chicago Bulls“ (18/9) ekipai.

Jonas Valančiūnas „Raptors“ komandai per 33 minutes pelnė 20 taškų (8/18 dvitaškiai, 4/6 baudos), atkovojo 9 kamuolius, 4 kartus prasižengė.

Už J.Valančiūną „Raptors“ komandoje rezultatyviau žaidė tik 34 taškus pelnęs K.Lowry. 17 taškų pelnė T.Rossas.

Tiesioginis lietuvio konkurentas P.Gasolis per 29 minutes pelnė 14 taškų (2/7 dvitaškiai, 10/10 baudos), atkovojo 9 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, triskart prasižengė ir 4 kartus suklydo.

„Bulls“ į pergalę vedė po ligos sugrįžęs D.Rose'as, pelnęs 29 taškus ir J.Butleris, surinkęs 27 taškus ir atkovojęs 11 kamuolių. 17 taškų prie pergalės pridėjo A.Brooksas.

„Raptors“ šį sezoną Čikagos komandai nusileido ir Toronte. „Apie tai girdėjome visą savaitę. Mes nugalėjome juos ten, todėl jie norėjo atsirevanšuoti pas mus. Šios rungtynės buvo ypatingos“, - kalbėjo D.Rose'as.