„Kauno Žalgiris“ ir „Banga“ Gargžduose pasidalino po tašką

24-asis „TOPsport A lygos“ turas startavo Gargždų miesto stadione, kuriame susitiko Davido Alfonso treniruojama vietos „Banga“ ir specialisto Sauliaus Širmelio vedamas „Kauno Žalgiris“. Pirmajame kėlinyje komandos pelnė po įvartį ir išsiskyrė taikiai rezultatu 1:1 (1:1).

„Kauno Žalgiris“ ir „Banga“ Gargžduose pasidalino po tašką<br> zalgiris.lt nuotr.
Daugiau nuotraukų (10)

alyga.lt

Jul 26, 2024, 9:25 PM, atnaujinta Jul 26, 2024, 9:26 PM

Per pirmąsias 20 minučių aikštėje vyravo žvalgyba – išskirti būtų galima tik kauniečių kontrataką. Jonathanas Tamimi perdavė kamuolį link Davide‘o Naah, kuris atliko smūgį į vartų vidurį ir didelių problemų vartininkui Mantui Bertašiui nesukėlė.

27-ąją minutę kilo visiškas nesusipratimas kauniečių baudos aikštelėje ir gynėjo Maxime‘o Spano Rahou klaidų virtinė – alžyrietis iš pradžių neatsargiai perdavė kamuolį vartininkui, po kelių akimirkų jį padovanojo varžovui, kuris smūgiavo į virpstą, o nuo vartų konstrukcijos atšokęs kamuolys pataikė į M. Spano Rahou ir įskriejo į vartus.

Po penkių minučių keistu įvarčiu atsakė ir žalgiriečiai – Oyinlola Kayode atliko puikų perdavimą Žanui Benedičičiui, pastarasis smūgiavo į virpstą, o kamuolys šįkart sėkmingai atšoko Filipui Dangubičiui, kuris iš labai arti pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje po Dovydo Norvilo smūgio kauniečius priverstas gelbėti buvo Deividas Mikelionis.

Antrąją susitikimo dalį aktyviau pradėjo svečiai – F. Dangubičius perdavė kamuolį po keitimo aikštėje pasirodžiusiam Fedorui Černyhui, o puolėjas pavojingai pykštelėjo į artimąjį viršutinį vartų kampą, tiesa, komandą išgelbėjo M. Bertašius.

Kėlinio viduryje dar vieną dovanėlę varžovams įteikė M. Spano Rahou. Vidurio gynėjas ir vėl neapdarei sužaidė baudos prieigose ir padovanojo kamuolį Pijui Srėbaliui, tiesa, prie vartų kilusį gaisrą užgesino D. Mikelionis. Po kelių minučių pavojingai į svečių vartus smūgiavo ir Konstantinas Šulcas.

Pačioje rungtynių pabaigoje kauniečiai rungtynes baigė dešimtyje – už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo pašalintas Edvinas Kloniūnas.

Tašką iškovojusi Gargždų „Banga“ su 28 taškais šoktelėjo į 6-ąją vietą, o „Kauno Žalgiris“ su 38 taškais – lieka trečias.