Po keitimo pasirodęs J. Lasickas prisidėjo prie „Olimpia“ pergalės UEFA Europos Konferencijų lygos atrankoje

2024 m. liepos 25 d. 23:31
Lietuvos vyrų futbolo rinktinės krašto gynėjo Justo Lasicko atstovaujamas Liublianos „Olimpia“ klubas šventė pergalę UEFA Europos konferencijų lygos atrankoje, o lietuvis taip pat buvo svarbus kovoje dėl Slovėnijos klubo pergalės.
„Olimpia“ namuose 2:0 (0:0) įveikė Ukrainos klubą „FC Polissya Zhymotyr“ ir sėkmingai pradėjo antrąjį atrankos etapą.
Pirmasis rungtynių įvartis krito antrojo kėlinio pradžioje, kuomet 56-ąją minutę pasižymėjo Raulas Floruczas (1:0).
Prie pergalę slovėnams užtvirtinusio įvarčio prisidėjo ir Lietuvos rinktinės krašto gynėjas J.Lasickas, kuris aikštelėje pasirodė 80-ąją minutę ir pakeitė Jorge Silva.
Lietuvis atliko rezultatyvų perdavimą antrąjį įvartį 90+2 minutę įmušusiam Diogo Pinto (2:0), kuris uždarė rungtynes.
Atsakomąjį mačą išvykoje „Olimpia“ žais rugpjūčio 1 d., 19:00 val.