Rezultatyvios „TransINVEST“ ir „Sūduvos“ rungtynės baigėsi lygiosiomis

„TOPsport A lygoje“ šeštadienį įvyko įdomus susitikimas tarp Vilniaus rajono „TransINVEST“ bei Marijampolės „Sūduvos“. 23-iajame ture komandos žaidė rezultatyviai – 2:2 (0:1).

Rezultatyvios „TransINVEST“ ir „Sūduvos“ rungtynės baigėsi lygiosiomis<br>alyga.lt nuotr.

Jul 20, 2024, 7:37 PM

Rungtynėse pirmieji pasižymėjo svečiai. 38-ąją minutę standartinės padėties metu „TransINVEST“ gretose debiutavusio vartininko Stefano Čupičiaus atmuštą kamuolį į vartus iš arti nukreipė Tautvydas Burdzilauskas.

Antrame kėlinyje šeimininkai žaidė gerokai aktyviau: 62-ąją minutę kitas debiutantas Carlosas Eduardo baudos aikštelėje surado Henrique Devensą, kuris savo šansą išnaudojo. Tiesa, po poros minučių Dariušo Stankevičiaus perdavimą įvarčiu pavertė Henry Uzochukwu.

Vilniaus rajono ekipos strategas Aurimas Tamaliūnas į kovą po keitimo metė debiutantą brazilą Guilherme Piresą, be to, po beveik trijų mėnesių į rikiuotę sugrįžo Gustas Jarusevičius.

„TransINVEST“ žaidė labai aktyviai bei rezultatą išlygino – 90-ąją minutę po Igno Kaškelevičiaus perdavimo iš dešiniojo krašto pasižymėjo H. Devensas, kuris su 11 įvarčių tapo rezultatyviausiu čempionato žaidėju. Vilniaus rajono komanda grėsmingai atakavo, bet pergalės neišplėšė.