Vilniuje – greitosios pagalbos automobilis aikštėje ir „Žalgirio“ įvarčių lietus

2024 m. birželio 23 d. 20:13
„TOPsport A lygoje“ antrą triuškinamą pergalę iš eilės iškovojo lyderis Vilniaus „Žalgiris“. Sostinės ekipa 19-ajame ture namuose net 4:0 patiesė Marijampolės „Sūduvą“.
Pirmame kėlinyje vilniečiai daug pavojingų epizodų nesukūrė. Vis dėlto 12-ąją minutę po Nemanja Mihajlovičiaus perdavimo galva taikliai smūgiavo Liviu Antalis – tai buvo 8-asis rumuno įvartis Lietuvos čempionate.
Iki pertraukos „Sūduva“ kelis sykius grėsmingai priartėjo prie Arpado Tordai‘aus ginamų vartų. Be to, dėl traumos buvo pakeistas Ivanas Zotko, pakelto kampinio metu atsimušęs į virpstą, aikštėje dėl šio epizodo buvo pasirodęs ir greitosios pagalbos automobilis.
Antroje mačo dalyje „Žalgiris“ pranašumas dar labiau niekam nekėlė abejonių. 48-ąją minutę po L. Antalio perdavimo įvartį pelnė Yukiyoshi Karashima, 67-ąją minutę pasižymėjo Giedrius Matulevičius, dar vėliau sukirtęs kamuolį į virpstą.
Tašką dvikovoje padėjo Arminas Hodžičius – jam 80-ąją minutę asistavo du rezultatyvius perdavimus mače atlikęs Joelis Bopesu.