11 metrų baudinio neįmušusi „Dainava“ ir toliau lieka be pelnytų įvarčių

Intriguojanti dvikova vyko Marijampolėje, kur namų rungtynes žaidusi Alytaus DFK „Dainava“ priėmė Telšių „Džiugo“ atstovus. Nors antrame kėlinyje tiek viena, tiek kita ekipa turėjo progų, susitikimas baigėsi be įvarčių – 0:0.

Alytaus „Dainava“ dar nepelnė įvarčio.<br> a lygos nuotr.

Mar 13, 2024, 7:55 PM

Mačas telšiškiams prasidėjo nesėkmingai – jau pirmomis minutėmis traumą patyrė Christianas Bella. 11-ąją minutę galva po standartinės situacijos smūgiavo Lukas Ankudinovas, tiesa, kamuolys skriejo virš vartų.

Kėlinio pabaigoje dainaviečiai sukūrė pavojingiausią epizodą, kai iš baudos aikštelės prieigų bandymą atliko Ode Abdullahi, pastarojo smūgį atrėmė Marius Paukštė.

Antrąją susitikimo pusę aštriau pradėjo svečiai – telšiškiai nevengė paspausti varžovus, o Renato Banevičiaus klaida šalia savų vartų galėjo baigtis Dominyko Kubilinsko įvarčiu.

Alytiškiai 80-ąją minutę turėjo auksinę progą – baudos aikštelėje prasižengęs Lukas Ankudinovas suteikė dainaviečiams suteikė šansą pasižymėti nuo 11 metrų atžymos, tačiau Davoro Rakičiaus šūvį sustabdė M. Paukštė.

Vos po kelių epizodų kamuolys po sumaišties baudos aikštelėje įkrito į Alytaus ekipos vartus, tačiau teisėjas įvartį atšaukė. Už poros minučių „Dainava“ susikūrė nuostabią progą – po puikaus Aarono Olugbogio perdavimo prieš vartus atsidūręs Artiomas Baftalovskis jos neišnaudojo.

Jau per pridėtą teisėjo laiką Glibas Gračiovas atliko šūvį iš toli vienu lietimu iš oro, tiesa, M. Paukštė ir vėl neklydo.

Po lygiųjų Alytaus „Dainavą“ savo sąskaitoje turi 2 taškus, kitoje barikadų pusėje esantis Telšių „Džiugas“ su 5 taškais išlieka nepralaimėjęs.