Lietuvos futbolo čempionai neįveikė „Dainavos“

„TOPsport A lygos“ čempionai „Panevėžio“ futbolininkai stringa atakuojant – dar sykį nepelnyta įvarčio. 2-ojo turo susitikimas „Žemynos“ progimnazijos stadione su Alytaus DFK „Dainava“ įprasmintas lygiu rezultatu 0:0.

Panevėžiečiai liko be pergalės.<br>V.Skaraičio nuotr.

Mar 10, 2024, 5:09 PM

Iki pertraukos panevėžiečiai tris sykius atakavo labai grėsmingai. Nika Kačarava smūgiavo galva – kartvelo bandymą atrėmė Volodymyras Krynskis. Du kartus Ode Abdullahi bei Gustas Zabita apsigynė, kai kamuoliai skriejo į tuščius vartus.

Pakėlus paskutinį kampinį pirmame kėlinyje, „Dainava“ turėjo gerą galimybę, kai Maksymas Maksymenka nepataikė į vartus. Po pertraukos standartinės padėties metu Dmytro Mandryčenkai irgi pristigo tikslumo.

Antrasis kėlinys buvo klampesnis negu pirmasis. „Panevėžio“ gretose debiutavo saugas Lucas de Vega, o 88-ąją minutę Noelio Mbo perdavimo nepasiekė prie vartų buvęs Linas Klimavičius.

Po šio mačo tapo aišku, jog pasibaigus 2-ajam turui visos komandos bus atidariusios savo taškų sąskaitą.