Du kartus atsilikinėjęs „Kauno Žalgiris“ įveikė „Riterius“

„Kauno Žalgirio“ futbolininkams 26-ojo „Optibet A lygos“ turo rungtynėse pavyko nutraukti nelaimėtų rungtynių seriją. Mariaus Stankevičiaus auklėtiniai Dariaus ir Girėno stadione du kartus vijosi varžovus ir galiausiai rezultatu 3:2 (2:2) įveikė Vilniaus „Riterius“.

„Kauno Žalgiris“ – „Riteriai“<br> L.Žemgulio nuotr.
Daugiau nuotraukų (9)

zalgiris.lt

Aug 13, 2023, 9:33 PM

7-ąją susitikimo minutę į priekį pirmieji išsiveržė svečiai iš sostinės. Pasinaudoję kauniečių klaida varžovai pristatė kamuolį į baudos aikštelę, kurioje Mitaras Čukovičius neklydo ir pasiuntė kamuolį į Deivido Mikelionio vartus – 0:1.

Tiesa, gana greitai žalgiriečiai rezultatą išlygino. Gratas Sirgėdas kėlė kampinį, po kurio tiksliu smūgiu galva pasižymėjo Edvinas Girdvainis – 1:1. E.Girdvainiui tai buvo jau septintasis įvartis šio sezono čempionate.

Lygus rezultatas dvikovoje buvo iki 25-osios susitikimo minutės, kai po perdavimo iš krašto dar vieną įvartį į šeimininkų vartus pelnė Valdemaras Borovskij – 1:2.

„Riteriai“ pirmame kėlinyje turėjo ir dar vieną labai pavojingą epizodą, tačiau tada „Kauno Žalgirį“ gelbėjo Sethas Sincere’as.

Galva šalia vartų kartą smūgiavo Nerijus Valskis, o jau per pridėtą teisėjo laiką įvarčiu į rūbine pasižymėjo ir žalgiriečiai. Po Floriano Davido perdavimo galva tiksliai mušė Xabi Auzmendi – 2:2.

Vos prasidėjus antram rungtynių kėliniui tas pats X.Auzmendi atliko aštrų perdavimą iš krašto, o kamuolys nuo varžovų gynėjo pakeitė krypti ir dar kartą atsidūrė „Riterių“ vartuose – 3:2.

Per likusią rungtynių dalį ir toliau vyko atviras futbolas, kuriame abi komandos turėjo puikių progų pasižymėti.

„Kauno Žalgirio“ gretose geriausią šansą turėjo varžovus baudos aikštelėje suklaidinęs Gratas Sirgėdas, tačiau jo bandymą atrėmė varžovų vartų sargas.

„Kauno Žalgiriui“ tai buvo aštunta pergalė šio sezono „Optibet A lygoje“, po kurios M.Stankevičiaus komanda su 34 taškais žengia penkta.