„Manchester United“ ekipai išsprūdo pergalė iš rankų

2023 m. balandžio 28 d. 08:21
Anglijos „Premier“ lygoje ketvirtadienį sužaisti trys mačai, o viename iš jų „Manchester United“ nepasinaudojo galimybe iškovoti tris taškus. Ketvirtoje pozicijoje žengianti Mančesterio komanda išvykoje lygiosiomis 2:2 (2:0) sužaidė su Londono „Tottenahm Hostpur“.
Pirmajame kėlinyje „United“ jau 7-ąją minutę išsiveržė į priekį po tikslaus Jadono Sancho smūgio.
Kėliniui artėjant prie pabaigos – 44 min. pranašumą iki 2:0 padidino Marcusas Rashfordas.
Atrodė, kad viskas aišku šioje dvikovoje, tačiau antrame kėlinyje šeimininkai sugebėjo atsitiesti: 56-ąją minutę pasižymėjo Pedro Porro, o 79-ąją minutę rezultatą išlygino Heung-Min Sonas.
Tad Mančesteris nepasinaudojo šansu palypėti iki trečiosios vietos, o „Tottenham“ išliko penktas.