Paryžiuje – triuškinanti PSG futbolininkų pergalė

Sekmadienį vykusiose Prancūzijos futbolo čempionato rungtynėse triuškinančią pergalę iškovojo Paryžiaus „Saint-Germain“ (PSG) futbolininkai.

PSG futbolininkai iškovojo dar vieną pergalę Prancūzijoje. <br>AFP/Scanpix nuotr.

Nov 13, 2022, 4:30 PM

Prancūzijos čempionai savų žiūrovų akivaizdoje 5:0 nepaliko vilčių „Auxerre“ ekipai.

Aikštės šeimininkus 11-ąją minutę taikliu smūgiu į priekį išvedė prancūzas Kylianas Mbappe.

Po pertraukos įvarčiais taip pat pasižymėjo Carlosas Soleras (51 min.), Achrafas Hakimi (57 min.), Renato Sanchesas (81 min.) ir Hugo Ekitike (84 min.).

Iškovojusi PSG dar labiau padidino savo pranašumą turnyrinės lentelės viršūnėje.

Paryžiaus klubas nuo artimiausio persekiotojo „Lens“ klubo šiuo metu turi penkių taškų pranašumą.