S. Mikoliūnas prakalbo apie taisytinas „Žalgirio“ vietas: teigė, kam reikia skirti daugiau dėmesio

„Didelis ačiū visiems, kurie palaikė komandą. Net kai likome dešimtyje, palaikymas išliko, tai mums suteikė papildomų jėgų atsiduoti maksimaliai“, – sausakimšai LFF stadioną užpildžiusiems Vilniaus „Žalgirio“ sirgaliams nusilenkė komandos kapitonas Saulius Mikoliūnas.

S.Mikoliūnas.<br>T.Bauro nuotr.
Žalgiriečiai sužaidė lygiosiomis su Norvegijos čempionais.<br>T.Bauro nuotr.
Daugiau nuotraukų (10)

Aug 10, 2022, 10:05 AM, atnaujinta Aug 10, 2022, 10:09 AM

Antradienį Vilniaus „Žalgiriui“ nepavyko pratęsi savojo žygio UEFA Čempionų lygos atrankoje. Trečiojo etapo atsakomosiose varžybose Vladimiro Čeburino auklėtiniai namuose sužaidė lygiosiomis 1:1 (1:0) su Budės „Glimt“ futbolininkais. Pirmoji klubų akistata Norvegijoje baigėsi aikštės šeimininkų pergale 5:0, tai reiškia, kad bendru rezultatu 6:1 į kitą atrankos etapą keliavo Budės komanda.

„Turime užsigrūdinti. Yra didžiulis skirtumas, kai žaidžiame namuose bei išvykose. Galbūt reiktų daugiau dėmesio rasti tikėjimo savyje, ypatingai žaidžiant išvykos rungtynes“, – dvi visiškai skirtingai susiklosčiusias dvikovas palygino S.Mikoliūnas.

38-erių šių dienų Lietuvos futbolo simbolis buvo teisus. Antradienį „Žalgiris“ pademonstravo visiškai kitokį veidą, nuo pat pirmųjų žaidimo minučių bandęs smogti svečiams iš Norvegijos.

„Pirmajame kėlinyje buvome organizuoti, paruoštas planas veikė. Aišku, varžovai turėjo savų progų, bet pirmajame kėlinyje komanda parodė charakterį, supratome, kad galime žaisti su tokiu varžovu“, – samprotavo „Žalgirio“ kapitonas.

Vis dėlto visi sostinės klubo reikalai ėmė prastėti po pertraukos – praleistas įvartis, o vėliau, vos po kelių minučių, po VAR peržiūros Petarui Mamičiui buvo skirta raudona kortelė, „Žalgiris“ liko žaisti mažumoje.

Arti nuobaudos galėjo būti ir S.Mikoliūnas, tačiau nei teisėjai, nei VAR nepastebėjo antrajame kėlinyje įvykusio momento, kai sostinės klubo kapitonas ranka prilaikė į priekį greitoje atakoje skutusį varžovą.

„Buvau labai arti to, bet gerai gavosi (šypsosi). Žaidėjas išeidinėjo į greitą ataką, aš jį tiek tiek prilaikiau, bet jaučiau ribą. Vėliau greitai atitraukiau rankas“, – epizodą apibūdino pats S.Mikoliūnas.

„Žalgirio“ tarptautinis sezonas tęsis UEFA Europos lygos ketvirtajame etape. Jame žalgiriečiai susikaus su Razgrado „Ludogorec“ futbolininkais.

Pirmoji komandų tarpusavio akistata bus žaidžiama po savaitės Bulgarijoje.