57-ąją mačo sekundę vienintelį įvartį pelnę šveicarai Tautų lygoje parklupdė Portugaliją

Tautų lygos ketvirtame ture sulaukta nemenkos sensacijos. Dar nė vienos pergalės A lygos 2-oje grupėje neiškovojusi Šveicarija sugebėjo namie palaužti be Cristiano Ronaldo žaidusią Portugaliją 1:0 (1:0).

Šveicarai nugalėjo Portugalijos rinktinę.<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

Jun 12, 2022, 11:52 PM

Grupės lyderiais buvę portugalai įvartį praleido 57-ąją mačo sekundę, o pasižymėjo tiksliai galva baudos aikštėje smūgiavęs H.Seferovičius.

Daugiau įvarčių, nors portugalkai ir turėjo kelias progas, nebuvo ir grupės lyderės poziciją portugalai užleido Ispanijos rinktinei.

Pastaroji nugalėjo Čekijos ekipą 2:0 (1:0) ir su 8 taškai įsitaisė pirmoje pozicijoje. Portugalai su 7 taškais dabar žengia antri.

B lygos 4-oje grupėje serbai jau galvojo, kad pergalė jų kišenėje, kai pirmamed kėlinyje po 8 ir 3į min. pelnytų įvarčių pirmavo 2:0.

Tačiau jau antrame kėlinyje šeimininkai slovėnai nuo 58-osios iki 54 min. pelnė du įvarčius ir rezultatas tapo lygus. Taip mačas ir baigėsi 2:2 (0:2).

Viena iš didesnių netikėtumų sekmadienį įvyko Gruzijoje, kur namie kovoje C lygos 4-osios grupės lyderiai gruzinai nesugebėjo įveikti Bulgarijos ir sužaidė 0:0. Pirmoje dvikovoje sakartvelai Bulgarijoje įveikė varžovus 5:2.