Vokietijoje autsaideriai smaginosi įvarčių gausa

2019 m. kovo 4 d. 00:10
Video
Sekmadienį Vokietijos futbolo čempionate sužaistos dvejos rungtynės, kuriose sulaukta ir įvarčių gausos bei lygiųjų. Savo dvikovą žaidė tu turnyro autsaideriai, bet sėkmė lydėjo „Stuttgart“ ekipą, kuri namuose net 5:1 sutriuškino „Hannover 96“ futbolininkus.
Šeimininkai jau 4-ąją minutę išsiveržė į priekį po M. Gomezo įvarčio, o per pirmąjį kėlinį įvarčius mušė dar O. Kabakas – pasižymėjo 16-ąją ir 45-ąją minutėmis.
68-ąją minutę „Hannover 96“ po Jonathno įvarčio sumažino atsilikimą, tačiau jau po dešimties minučių į jų vartus krito dar du įvarčiai – S. Zuberis juos pelnė 78 ir 81 minutėmis.
Dėl išlikimo aukščiausiame divizione kovojantis „Stuttgart“ artėja prie saugios zonos, o „Hannover“ skęsta.
Kitose rungtynėse „Wolfsburg“ namuose sužaidė lygiosiomis 1:1 su Brėmeno „Werder“ ekipa.
Šeimininkus į priekį 54-ąją minutę išvedė J. Brooksas, tačiau 74-ąją rezultatą išlygino M. Kruse.