Tris įvarčius praleidęs „Arsenal“ stebuklingai išsigelbėjo nuo pralaimėjimo

„Arsenal“ išsigelbėjo<br>AP nuotr.

Jan 3, 2017, 11:50 PM, atnaujinta Feb 9, 2018, 7:37 PM

Antradienį vakare Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos trejos 20-ojo turo rungtynės. „Bournemouth“ klubas savo žiūrovų akivaizdoje varžėsi su Londono „Arsenal“. Šeimininkai iki 70 min. pirmavo net 3:0, tačiau Londono ekipos parodytas charakteris rungtynių pabaigoje atnešė lygiąsias rezultatu 3:3. „Arsenal“ rezultatą išlygino jau per teisėjo pridėtą laiką.

Jau 16-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Charlie Danielsas, o po penkių minučių persvarą padvigubino Callumas Willsonas.

Kai 58-ąją minutę Ryanas Fraseris pasiuntė kamuolį tarp Petro Čecho kojų ir įmušė trečią kartą, atrodė, kad „kanonieriai“ bus sumaišyti su žemėmis.

Tačiau svečiai iš Londono parodė charakterį. 70-ąją minutę Alexis Sanchezas įmušė pirmą kartą, o po penkių minučių tą patį padarė Lucas Perezas.

Šeimininkų reikalai dar labiau komplikavosi, kai likus žaisti septynioms minutėms raudoną kortelę prieš save išvydo Simonas Francisas.

Likę dešimtyje „Bournemouth“ futbolininkai neatsilaikė. Antrą pridėto laiko minutę Olivieris Giroud įmušė išlyginamąjį įvartį ir „Arsenal“ išsivežė labai sunkų tašką.

Po šio mačo Arsene'o Wengero vyrai turi 41 tašką ir žengia ketvirti. „Bournemouth“ su 25 taškais yra devintas.

Kitose antradienio rungtynėse Londono „Crystal Palace“ 1:2 savoje aikštėje pralaimėjo „Swansea“, o „Stoke City“ savų sirgalių akivaizdoje 2:0 pranoko „Watford“.

Rezultatas:

„Bournemouth“ 3 – 3 „Arsenal“

16' [1 – 0] C. Daniels 20' [2 – 0] C. Wilson (11 m. baudinys) 58' [3 – 0] R. Fraser 70' [3 – 1] A. Sanchez 75' [3 – 2] L. Perez 90+2' [3 – 3] O. Giroud 82' S. Francis („Bournemouth“) pašalintas iš aikštės