Anglijoje „Manchester United“ apmaudžiai išleido pergalę prieš „Arsenal“

Rungtynių akimirkos.<br>Reuters/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (9)

Nov 19, 2016, 3:24 PM, atnaujinta Apr 17, 2017, 12:58 PM

12-asis Anglijos „Premier“ lygos turas prasidėjo svarbiausia dvikova – „Old Trafford“ stadione susitiko šeimininkė „Manchester United“ ir Londono „Arsenal“. Po įtemptos kovos ekipos išsiskyrė taikiai – 1:1 (0:0). Jose Mourinho auklėtiniai pirmavo iki pat 89-osios minutės, bet išleido itin reikalingą pergalę.

Dabar „ManUtd“ turi 19 taškų ir žengia šešta, o į trečią vietą bent trumpam pakilę „Arsenal“ futbolininkai turi 25 taškus.

Pirmąjį rungtynių įvartį 68-ąją minutę pelnė Juanas Mata, o rungtynių pabaigoje rezultatą lygino Alexas Oxlade'as-Chamberlainas.

Šiose rungtynėse „Arsenal“ atliko viso labo penkis smūgius ir vienintelis jų pataikė į vartų plotą. „ManUtd“ atliko 12 smūgių, o penki jų pataikė į vartų plotą.

Mančesterio futbolininkai dominavo daugelyje statistinių kategorijų, tik mažiau laiko kontroliavo kamuolį – 45 procentai prieš 55.

Į antrąją vietą pakilo „Manchester City“ ekipa, kuri 2:1 įveikė „Crystal Palace“ futbolininkus.

39-ąją minutę juos į priekį išvedė Yaya Toure, bet Connoras Wickhamas 66-ąją minutę rezultatą išlygino.

Pergalingą įvartį 83-ąją minutę pelnė tas pats Y.Toure.