Vėlyvas dano įvartis sugadino Zlatano Ibrahimovičiaus nuotaiką

Z.Ibrahimovičius pelnė įvartį, o Švedija 2L1 palaužė Daniją pirmosiose atkrintamųjų kovų rungtynėse Solnoje.<br>AP nuotr.
Ukrainos ir Slovėnijos rungtynės.<br>AP nuotr.
Stadione Švedijoje buvo pagerbti Paryžiuje žuvę žmonės.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (13)

2015-11-14 20:24, atnaujinta 2017-10-04 10:33

Švedijos futbolininkai kontroliavo įvykius stadienio, bet vėlyvas Nicolai Joergenseno įvartis sugrąžino vilti Danijai.

Europos čempionato atkrintamųjų varžybų pirmajame mače Švedijos futbolininkai pranoko 2:1 danus.

E.Forsbergas 45 minutę išvedė švedus į priekį, o 50 minutę 11 metrų baudinį realizavo Zlatanas Ibrahomovičius.

Danijos komanda įmušė 80 minutę, kai pasižymėjo N.Jorgensenas.

„Šis įvartis gali tapti labai svarbiu, labai svarbiu įvarčių,“ – sakė Danijos rinktinės treneris Mortenas Olsenas.

Danijos ir Švedijos komandos dar kartą susitiks antradienį Kopenhagoje. Danams užteks ir pergalės 1:0, kad patektų į kitų metų Europos pirmenybes Prancūzijoje.

Mačas Solnoje prasidėjo tylos minute. Visas stadionas mirgėjo mėlyna, balta ir raudona spalvomis, o futbolininkai apsirišo juodus raiščius, kad pagerbtų teroro aukas Paryžiuje.

Kitame atkrintamųjų varžybų mūšyje Ukrainos vyrų futbolo rinktinė priartėjo prie 2016 metų Europos futbolo čempionato.

Šeštadienį „Euro 2016“ atkrintamosiose rungtynėse Ukraina savo aikštėje 2:0 nugalėjo Slovėniją ir per atsakomąjį mačą išvykoje turės svarų pranašumą.

Pergalę Ukrainai lėmė A.Jarmolenko ir J.Selezniovas, įvarčius įmušę atitinkamai 23 ir 54 minutėmis.