„Paris Saint-Germain“ ekipa apgynė Prancūzijos čempionų titulą

May 7, 2014, 11:17 PM, atnaujinta Feb 14, 2018, 5:03 AM

„Paris Saint-Germain“ klubas apgynė Prancūzijos čempionų titulą. Tai paaiškėjo trečiadienį, kai PSG konkurentė „Monaco“ komanda nesugebėjo įveikti - 1:1 - Prancūzijos taurės savininkės „Guingamp“ ekipos.

Iki sezono pabaigos likus dviems turams „Monaco“ nuo PSG komandos dabar atsilieka septyniais taškais.

„Monaco“ manė, kad atidėjo PSG triumfą, kai Dimitaras Berbatovas galva įmušė įvartį 77 minutę, tačiau Fatihas Atikas 85 minutę rezultatą išlygino.

PSG yra keturiskart Prancūzijos čempionai.

„Guingamp“ komandoje 87 inutę M.Diallo gavo raudoną kortelę.

„Paris Saint-Germain“ komanda šia proga džiaugėsi, bet jos pažymėti pergale nesugebėjo. PSG 1:2 pralaimėjo „Rennes“ futbolininkams.

PSG trečią minutę po E.Lavezzi smūgio išsiveržė į priekį, tačiau F.Kadiras 23 minutę išlygino, o P.N'Tepas išvedė savo komandą į priekį 27 min.