Pirmojoje dalyje nuo pat pradžios žiūrovus įtraukė muzikantų kolektyvo „Shinkarenko JAZZ4N“ pasirodymas. Scenoje buvo galima išvysti Leonidą Šinkarenką, Vytautas Labutį, Janą Maksimovičių, Liną Būdą.
Antroje dalyje koncertavo Jacobas Karlzonas – daugiau nei dešimt solinių albumų įrašęs, kelių dešimčių kitų artistų plokštelių įrašuose dalyvavęs, ryškiai Skandinavijos džiazo scenoje pianistas, kompozitorius ir improvizuotojas.
2010-aisiais Švedijos radijo jis buvo paskelbtas šios šalies metų džiazo muzikantu, bet tai – tik vienas iš daugelio apdovanojimų ir pripažinimo ženklų, kuriuos yra gavęs šis menininkas.
Jis taip pat žinomas ir kaip ilgametis „Kaunas Jazz“ viešėjusios dainininkės Viktorios Tolstoy muzikinis partneris. Jacobo kūryboje drąsiai flirtuoja džiazas, elektronika, rokas, o 2016-aisiais pasirodžiusį albumą „Now“ pats jo autorius vadina melancholiška šokių muzika.
Tačiau viskas – kur kas sudėtingiau. Nuo pat savo debiuto, įvykusio prieš daugiau nei du dešimtmečius, Jacobas Karlzonas kuria muziką, balansuojančią tarp ramybės ir chaoso, kompiuterių ir akustinių garsų. Muziką, kurioje yra užuominų ir į kompozitoriaus Maurice'o Ravelio, ir į roko grupės U2 kūrybą.
Su Nilsu Landgrenu, Billy Cobhamu, Kenny Wheeleriu ir daugybe kitų džiazo garsenybių grojęs muzikantas vis dėlto geriausiai atsiskleidžia savo kūryboje – demonstruodamas įspūdingą muzikalumą, grojimo techniką ir filosofinę potekstę.
Tai muzika besikeičiantiems laikams, muzika, kuri yra apie dabartį – tiems, kurie susižavėję grožisi gamta, bet ir dievina šiuolaikines technologijas.
„Pramogų oazėje“ vykusiame naktiniame koncerte pairodė kvartetas „Rohey“ – pastarųjų poros metų Norvegijos scenos atradimas. Kolektyvui vadovauja charizmatiška vokalistė Rohey Taalah.
Tai XXI amžiaus šviežumo kupina muzika, supinta iš fanko, džiazo ir soulo siūlų. Muzika, kupina energijos ir nuoširdumo. Todėl koncerte netrūko šypsenų, į viršų iškeltų rankų ir šokių.
Savo gimtinėje ir aplink ją šis kolektyvas, suburtas Trondheimo konservatorijos studentų, puikiai žinomas. 2015-aisiais, vos pradėjęs karjerą, kolektyvas buvo Norvegijoje nominuotas geriausio metų soulo kūrinio titului.
Kone visuose Skandinavijos džiazo festivaliuose jau pasirodžiusi grupė dabar nusitaikiusi į platesnius vandenis – ir nestokoja bendraminčių, kurie neabejoja jos sėkme.
„Fantastiška nauja grupė“, – apie šiuos norvegus sakė pirmąsyk jų muziką išgirdęs britų dainininkas Jamie Cullumas.
Debiutinį grupės albumą „A Million Things“ pernai išleido leidykla „Jazzland“ – Bugge Wesseltofto, Beady Belle ir kitų žinomų, savitai mąstančių norvegų muzikantų namai.