„Pirmasis robotinis manikiūras nesustabdomiems žmonėms, – rašoma „Clockwork“ svetainėje. – Jokių klaidų. Jokio sulėtėjimo. Jokių plepalų“.
Veikliai moteriai
Visa tai skamba gana įspūdingai. Kaip praneša „Yahoo“, prietaise naudojamas dirbtinis intelektas ir 3D skenavimo technologija – taip nustatomas kliento nagų dydis ir forma, tuomet nagai nudažomi ir sukuriamas pasirinktas dizainas. Po dešimties minučių, kaip teigiama, klientas jau džiaugiasi puikiu manikiūru.
„Mūsų dirbtinis intelektas gali nustatyti kraštus 0,3 mm tikslumu ir nurodo robotui, kur yra oda, o kur – nagas, – balandį sakė bendrovės atstovas. – Tada informacija siunčiama mūsų sudėtingiems algoritmams, kurie nustato, kaip turėtų judėti teptukas, kad nagas būtų nudažytas reikiamose vietose“.
„Clockwork“ savo pagrindu skelbia idėją, kurią jie vadina „Atėne“ – „laiko stokojančia profesionale“, kuri neturi laiko užsiiminėti manikiūru.
Nagų priežiūra – milijardų dolerių vertės pramonės dalis, užtikrinanti pragyvenimą tūkstančiams žmonių. Dar 2018 m. JAV dirbo maždaug 395 600 manikiūristų ir veikė daugiau nei 56 000 individualių salonų.
Visgi, nagų priežiūra – žiauri pramonės šaka. Salonų darbuotojai susiduria su itin dideliu toksinų kiekiu, o darbo sąlygos dažnai būna siaubingos.
Žinoma, išlaisvinti visus šiuos darbuotojus iš varginančios aplinkos – nebloga mintis. Bet norint, kad robotas iš tikrųjų būtų naudingas, jis turėtų manikiūristams sukurti ir naują tinkamą darbą, rašo „Futurism“.