Pirmosiose lenktynėse Austrijoje J. Karklys finišavo aštuntas

Šeštadienį Austrijoje „Red Bull Ring“ trasoje prasidėjo antrasis šių metų Vokietijos „ADAC TCR Germany“ kėbulinių žiedinių lenktynių čempionatas, kuriame dalyvauja ir Lietuvos sportininkas Jonas Karklys.

J.Karklys liko aštuntas.<br>Organizatorių nuotr.
Daugiau nuotraukų (8)

Jun 12, 2021, 6:42 PM

Ketvirtadienio bandymuose aukščiausią tempą demonstravęs „NordPass“ komandos atstovas buvo greičiausias, tačiau kvalifikacijoje liko tik 11-tas.

„Po treniruočių atrodė, kad būsime labai aukštai, bet viena klaidelė ir puikūs kitų lenktynininkų rezultatai leido kvalifikuotis tik už dešimtuko ribų. Geriausias ratas buvo geras, bet pritrūko tam tikrų geresnių automobilio nustatymų“, – po važiavimo kalbėjo J. Karklys.

Pirmosiose lenktynėse vilnietis po starto trumpam nukrito į 12-ą vietą, tačiau po dviejų ratų buvo jau aštuntoje pozicijoje. Atrodė, kad J. Karklys nesunkiai brausis dar aukščiau – buvo bandoma keliskart lenkti priekyje buvusį Rene Kircherį, tačiau nesėkmingai.

Dar po kelių bandymų „Hyundai i30 N TCR“ automobilį vairuojantis sportininkas finišo vėliavą kirto aštuntas.

Varžybose iš viso startavo 20-imt lenktynininkų, o jose nugalėjo italas Ericas Scalvini su „Cupra Leon Competición TCR“, antras liko čempionato lyderis Luca Engstleris („Hyundai i30 N TCR“), trečias – Dominikas Fugelis („Honda Civic FK7 TCR“).

Sekmadienį vyks antroji Austrijos etapo kvalifikacija, nulemsianti startines vietas antrosioms lenktynėms.