Pergalių neturėjęs „Virtus“ sugebėjo Belgrade triumfuoti prieš „Partizan“: Serbijos klubas nepasinaudojo auksiniu šansu laimėti

2024 m. spalio 23 d. 21:20
Šios savaitės Eurolygos kovos išskirstytos ne į dvi, o net trys dienas. Trečiadienį savo akistatą žaidė namie Belgrado „Partizan“ krepšininkai ir laimėjimų neturėjęs Bolonijos „Virtus“. Italai galiausiai iškovojo pergalę 70:69 (15:20, 17:17, 25:24, 13:8). Serbai galėjo laimėti „pavogę“ kamuolį, tačiau perėmus kamuolį metimas buvo itin netikslus.
Daugiau nuotraukų (11)
Jau mačo pradžioje „Partizan“ išsiveržė į priekį 7:1, 13:5. Po šalto dušo atsitiesę svečiai greitai priartėjo prie Belgrado komandos 9 min. – 15:16.
Antrame kėlinyje ekipos žaidė lygiai ir įpusėjus ketvirčiui rezultatas buvo 27:27. Vis dėlto ilsėtis „Partizan“ išėjo geresnės nuotaikos – pirmavo 37:32.
Trečiojo kėlinio viduryje Željko Obradovičiaus kariauna sugebėjo pabėgti 52:43. Prieš lemiamą ketvirtį „Virtus“ sumažino atsilikimą iki 57:61 ir triukšmingoje serbų arenoje vis dar kovojo dėl pirmosios pergalės.
Likus 1 min. 50 sek. „Virtus“ galiausiai persvėrė rezultatą 66:65, tačiau „Partizan“ atsakė. Galiausiai po klaidų virtinės likus 12 sek. „Virtus“ sugebėjo persverti rezultatą 70:69.
Ž.Obradovičius pasiėmė minutės pertraukėlę lemiamai atakai, tačiau šeimininkai nesugebėjo surengti geros atakos, kamuolys atsitrenkė į krepšinio stovo šoną ir likus 5 sek. buvo atiduotas italams.
Juokinga, bet „Partizan“ sugebėjo perimti perduotą kamuolį ir prancūzas Frankas Ntilikina staigiai metė tritaškį. Bei jis buvo itin netikslus – net nelietė konstrukcijos ir „Virtus“ laimėjo pirmąją pergalę.
„Partizan“: Tyrique‘as Jonesas 20 (32 n.b.), Gabrielis Lundbergas 14, Vanja Marinkovičius 10.
„Virtus“: Willas Clyburnas 27 (3/10 trit., 9/12 dvit.), Isaia Cordinier 12 (10 atk. kam.), Matthew Morganas 10.
Serbai po keturių turų turėjo du laimėjimus ir dvi nesėkmes. Turnyro starte pralaimėję ispanų klubams – Madrido „Real“ ir Vitorijos „Baskonia“, po to Belgrado krepšininkai nugalėjo Miuncheno „Bayern“ 86:78 ir Tel Avivo „Maccabi“ 91:79.
Tuo tarpu italai buvo patyrę keturias nesėkmes, nusileidę Stambulo „Anadolu Efes“, Vilerbano ASVEL, Kauno „Žalgiriui“ 68:71 ir galiausiai praėjusią savaitę „Monaco“ atstovams 85:101.
Primename, kad Kauno „Žalgiris“ penktajame Eurolygos ture kovos ketvirtadienį. Kauniečiai 20 val. namuose priims Roko Jokubaičio atstovaujamą Tel Avivo „Maccabi“ klubą.