„Real“ atsirevanšavo „Panathinaikos“ ekipai už pralaimėtą Eurolygos finalą

2024 m. spalio 17 d. 21:34
Jau ketvirtajame ture Eurolygos gerbėjai galėjo mėgautis praėjusio sezono finalo pakartojimu, kuriame Madrido „Real“ (2/2) namuose 90:86 (28:19, 15:19, 27:20, 20:28) atsirevanšavo čempionams – Atėnų „Panathinaikos“ (2/2) krepšininkams su Mariumi Grigoniu.
„Karališkasis“ klubas nuostabiu spurtu pradėjo rungtynes. Sužaidus mažiau nei pusė kėlinio šeimininkai jau turėjo 14 taškų pranašumą – 19:5.
Eurolygos čempionai ilgai ir sunkiai dirbo, kad skirtumą mažintų ir trečiajame kėlinyje sužaidus kiek daugiau nei 3 minutes „Panathinaikos“ atsiliko vos 2 taškais, 48:50.
Tačiau ir vėl Ergino Atamano auklėtiniai krito į duobę. „Real“ krepšininkai laimėjo atkarpą 16:1 ir pradėjo vėl triuškinti varžovus.
Ketvirtajame kėlinyje „Panathinaikos“ kelis kartus pabandė grąžinti intrigą rungtynėse, tačiau visus kartus Chuso Mateo sėkmingai reagavo ir šventė pergalę.
Madrido ekipoje išsiskyrė Facundo Campazzo. Argentinietis surinko 19 taškų (4/6 dvit., 3/6 trit., 2/2 baud.), 5 atkovotus kamuolius, 6 rezultatyvius perdavimus ir 28 naudingumo balus.
Marius Grigonis rungtyniavo vos dvi minutes ir jokiais statistiniais rodikliais nepasižymėjo.
„Real“: Facundo Campazzo 19, Džananas Musa 15, Alberto Abalde 13.
„Panathinaikos“: Kendrickas Nunnas 23, Juancho Hernangomezas 16, Cedi Osmanas 13.
Sunkią sezono pradžią išgyvenantis „Karališkasis“ klubas praėjusiame ture 72:76 nusileido Vitorijos „Baskonia“ ekipai ir iškovojęs dvi pergales užima 10-ąją vietą.
Čempionų titulą ginantis „Panathinaikos“ klubas trečiajame etape 80:84 pripažino Eurolygos naujokų „Paris Basketball“ pranašumą ir su 2 laimėjimais rikiuojasi 8-oje pozicijoje.
Praėjusio reguliariojo sezono dvikovose abu kartus pergales šventė išvykoje žaidusios ekipos.
Vokietijoje vykusiame Eurolygos finale „Panathinaikos“ susitvarkė su Madrido ekipa 95:80.