1. Niekada neleiskite keptuvei perkaisti, ypač jei ji tuščia. Pernelyg didelė kaitra trumpina jos tarnavimo trukmę. Idalu – vidutinis karštis.
2. Nors daugelis keptuvių gamintojų nurodo, jog jas galima plauti indaplovėse, keptuvės plovimas rankomis yra saugesnis. Palaukite, kol keptuvė atauš, o tuomet išplaukite vandeniu, naudodami švelnią kempinę ir ploviklį. Nenaudokite valiklių, turinčių abrazyvinių detalių.
3. Keptuvę plaukite kas kartą, kai ja pasinaudosite. Netgi jei ji atrodo švari, o riebalus pašalinote popierine servetėle, geriau pakiškite ją po tekančiu vandeniu. Net ir mažiausia kruopelytė maisto, likusi keptuvėje, kitą kartą kepant ims degti, temperatūra toje vietoje bus daug aukštesnė, o tai gali pažeisti keptuvės paviršių. Ir nekrapštykite maisto likučių kietu daiktu, pavyzdžiui, peiliu.
4. Saugokite keptuvės paviršių ir tuomet, kai ji padėta į lentyną. Jeigu ant keptuvės dedate kitą keptuvę ar puodą, patieskite popierinę servetėlę, kad nebūtų pažeistas keptuvės paviršius.
5. Su keptuve elkitės švelniai – nedaužykite, negremžkite, nieko joje nepjaustykite. Kepdami venkite metalinių įrankių – naudokite medinius, plastikinius ar silikoninius.